Sokak ortasında çocuğa şiddet

Bolu’da sokak ortasında kimliği belirlenemeyen bir kadın küçük bir çocuğa şiddet uyguladı. Şiddet uygulayan kadın yaptıklarını kimse görmemesi için de yoğun çaba harcadı ama objektifimize yakalanmaktan kurtulamadı.

Sokak ortasında çocuğa şiddet

Özel Haber: Kasım ŞAHİN

Bolu’da son yıllarda çocuklara yönelik cinsel istismar olaylarının yanı sıra küçük çocuklara yönelik şiddet olayları da artış göstermeye başladı. Çocuğa yönelik cinsel istismar olayları Bolu Ağır Ceza Mahkemesinde görülmeye devam ederken, bir kadının İzzet Baysal Caddesi Özek Sokak arasında çocuğu olup olmadığı bilinmeyen küçük bir çocuğun boynuna sarılıp ona kafa atması, objektiflerimize takıldı.

Son yıllarda küçük çocuklara yönelik suç oranın ilimizde artış göstermesinin bir örneği olan bu olay da gündeme damgasını vuracak nitelikte. Kimliği belli olmayan kadın dakikalarca küçük çocuğa şiddet uygulayıp, elinden kaçmaması için de yoğun çaba harcadı. Şiddet uygulayan bu kadın bir ara küçük çocuğun kulağını da ısırmaktan kaçınmadı. Gazetemizin balkonundan çektiğimiz bu fotoğrafların ardından kimliğini öğrenmek için aşağıya indiğimiz kadın ve çocuk gözlerden kayboldu. Çocuğa yönelik cinsel istismar ve şiddete hayır diyoruz.

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2018, 13:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER