banner120

Sokak ortasında darp edildi##hb_sdk.gif

Karısının kendisini çok kıskandığını bu yüzden evliliklerinin zehir olduğunu belirten ve kadının kocası olduğunu söyleyen kişi, kadını sokağın ortasında dövdü. Kadın ise kendisini döven kişinin eski erkek...

Sokak ortasında darp edildi##hb_sdk.gif

Karısının kendisini çok kıskandığını bu yüzden evliliklerinin zehir olduğunu belirten ve kadının kocası olduğunu söyleyen kişi, kadını sokağın ortasında dövdü. Kadın ise kendisini döven kişinin eski erkek arkadaşı olduğunu, kendisini darp eden kişiden davacı ve şikayetçi olduğunu belirtti.  
     Bugün saat 09,45 sıralarında Belediye Katlı Otopark’ın kuzey tarafındaki Boluspor 1965 Taratarlar Derneği’nin önünde genç bir erkek ve genç bir kadın arasında kadına şiddet olayı yaşandı. Genç kadını yolun ortasında tekme tokat döven kişiye çevreden yetişenler müdahale etti. Daha sonra olay yerine gelen 112 ekipleri kadını hastaneye kaldırırken, polis ekipleri de öfkeli erkeği polis merkezine götürdü. Öfkeli erkek, evli olduklarını ve  evlendikleri günden beri karısının kendisini çok kıskandığını, sen başka kadınlara bakıyorsun diye hayatı kendisine zindan ettiğini belirtirken, dayak yedikten sonra hastaneye kaldırılan kadın ise kendisini döven kişinin eski erkek arkadaşı olduğunu, bu kişiden davacı ve şikayetçi olduğunu belirtti.          

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124