"Soluk aldığımız her gün bizim için anneler günüdür"

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl Başkanı Adem Evcil, anneler günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Evcil; " Soluk aldığımız her gün bizim için anneler günüdür" dedi.

Haber: Semih BAYKAL

Anneler günü nedeniyle yayınladığı mesajda Başkan Evcil şunları söyledi; "Anneler günün kutlu olsun Özlem Anne, Anneler günün kutlu olsun Neriman Anne!, 'Ana Başta Taç'imiş, Her Derde İlâç'imiş, Bir Evlat Pir Olsada, Ana'ya Muhtaç'imiş'  Ülkemizin çok zor günlerden geçmektedir.Güneydoğuda hemen her gün bir şehit haberi ile derinden sarsılmaktayız. Her şehit haberi ile bir anne evlatsız,bir çocuk babasız kalmaktadır. Soluk aldığımız her gün bizim için anneler günüdür. Bu günler vesilesi ile bizlerin huzurlu yaşaması için canlarını feda eden aziz şehitlerimizin ailelerini sıklıkla ziyaret etmeli,gönüllerini hoş tutmalıyız. Unutmamalıyız ki yarın sabah erken den elinizi öpecek,sizlere hediyeler alacak yüzlerinizi güldürecek evlatlarınız var ve yaşıyorlar. Onların evlatları ise bizler için ,vatan için,bayrak için bir helallik bile alamadan kendilerini feda ettiler" diye söyledi.

"BÜTÜN ŞEHİT ANNELERİMİZİN ANNELER GÜNÜNÜ EN İÇTEN DİLEKLERİMLE KUTLUYORUM"

Açıklamasının devamında Evcil; " Buradan Ülkücü Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu'nun annesi Özlem annemiz ve Bolulu Şehidimiz  Ziya Sarpkayanın annesi Neriman annemiz başta olmak üzere bütün şehit annelerimizin Anneler gününü en içten dileklerimle kutluyorum ve sözlerime annesi ile helalleşemeden şehit edilen Ülkücü Şehidimiz Mustafa Pehlivanoğlu'nun ailesine yazdığı mektubun son satırları ile son veriyorum.. Şunu hiç bir zaman unutmasınlar ki, Mustafa’lar ölür, Allah davası ölmez, milliyetçilik yaşar. Kellemi verdiğim bu yolun zaferi yakındır. Zafer her zaman Allah’a inananlarındır. Bunun için hiç üzülmeyin. Cenazemin arkasından ağlamayın, günahtır. Sizden ricam ağlamayın. Anne, sizlerle helalleşmek isterdim, fakat olmadı. Hakkım varsa, hepinize helal olsun, siz de helal edin" dedi. 

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2016, 16:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128