Son model araçla hırsızlık yapan şebekeye darbe…

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi’nin Hırsızlık Bürosu’nun Şahinleri son model arabayla ilimizde hırsızlık yapmaya gelen ikisi kadın 2 erkek şüpheli Hisar Taksi kavşağında yapılan operasyon yakalandılar. Zanlıları yaklaşık iki saat boyunca gizlice takip eden ve bir çok eve giriş çıkış yapan zanlılar Amerikan filmlerini aratmayacak bir şekilde yakalanarak gözaltına alındılar.

 Son model araçla hırsızlık yapan şebekeye darbe…

Haber: Kasım ŞAHİN

Ankara’dan Bolu’ya son model bir araçla hırsızlık yapmaya gelen ikisi kadın ikisi erkek dört zanlının sınırlarımız içersine girmesiyle birlikte Şahinlerin takibine alındılar. Gölyüzü ve Aktaş Mahallesi bazı apartmanların içersine ve bazı evlere giriş çıkış yaptıkları tespit edilen zanlılar son model bir araca binerek ilimizden ayrılmak istenirken Hisar Taksi 4 yol kavşağında kırmızı ışıkta durunca operasyon düğmesine basıldı.

Kırmızı ışıkta duran son model araca dört bir taraftan operasyon düzenleyen Şahinler ikisi kadın 4 zanlıyı hemen araçtan indirerek üst araması yaptılar. Çevrede bulunan vatandaşlar bir anda ne olduğunu anlayamazken, operasyon nedeniyle bir müddet trafik akışa kapandı. Vatandaşlar gelişen heyecanlı dakikaları ve hareketli olayları Amerikan filmlerini seyreder gibi canlı canlı seyrettiler. Son model arabayla ilimizde hırsızlık olayına karıştıkları tespit edilen 4 zanlı sorgulanmak üzere Asayiş Şubesi’ne getirildiler.


Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2015, 10:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128