Sönmezel’de Kılıçdaroğlu hakkında suç duyurusunda bulundu

Milletin yüzde 52 oyuyla seçilmiş Cumhurbaşkanı'na 'Diktatör bozuntusu' diyen CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu hakkında suç duyuruları artarak devam ediyor.

Sönmezel’de Kılıçdaroğlu hakkında suç duyurusunda bulundu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 35. Kurultay konuşmasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret etmesini toplumda büyük tepkilere yol açtı.  AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay’ın 2 gün önce CHP lideri hakkında suç duyurusunda bulunmasının ardından dün Bolu Adliyesi’ne gelen AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Taha Furkan Sönmezel,  İl Başkan Yardımcısı Hasan Kanca ve bazı vatandaşlar da Kılıçdaroğlu hakkında suç duyurusunda bulundu.

“VATANDAŞLIK GÖREVİ”

Nöbetçi savcıya 6 sayfalık suç duyurusu dilekçelerini teslim eden Taha Furkan Sönmezel ve beraberindekiler, Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yönelik seviyesiz sözlerinin kabul edilemez bir durum olduğunu ifade etti ve ‘vatandaşlık görevi’ olarak suç duyurusunda bulunduklarını kaydetti.  Grup adına açıklamada bulunan Sönmezel, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 78 milyon insanı temsil ettiğini ve herkesin bu konuda harekete geçmesi gerektiğini vurguladı. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2016, 18:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
tebrik ediyorum
tebrik ediyorum - 5 yıl Önce

tebrik etmek istiyorum. bunlarda olan görev bilinci maalesef muhalefette yok. adnan uzun insanlara ibne göndermesinde bulunduğunda sadece mhp il başkanı suç duyurusunda bulunmuştu ve kazanmıştı davayı. oradaki herkes o kötü sözü kabulleneceklerine ayrı ayrı dava açsalardı daha iyi olurdu. o yüzde tebrik ediyorum tahayı.

SIRADAKİ HABER

banner128