Sonunda bu da oldu

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından kazaların önlenmesi için karayollarının ve trafik akışının yoğun olduğu bölgelere, yerleştirilen trafik maket aracına, direksiyon hakimiyetini kaybeden bir sürücü çarptı. Trafik maketinde büyük hasar meydana geldi.

Sonunda bu da oldu

Haber: Kasım ŞAHİN

Olay dün gece saatlerinde meydana geldi. Henüz kimin çarptığı belli olmayan kazada, sürücünün alkollü olduğu ve trafik maketine çarptıktan sonra hasarlı aracıyla olay yerinden kaçtığı belirlendi. Polis olayı aydınlatabilmek için çevredeki MOBESE, işyeri ve evlerin kamera kayıtlarını incelemeye başladı.

Mudurnu yolundan Bolu istikametine seyir halinde iken direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücünün yol kenarındaki maket polis aracına çarpması şehirde büyük yankı yarattı. Polis ile vatandaşlar, kazaların önlenmesi için yol kenarına konulan trafik araç maketine kimin çarptığını şimdiden merak eder oldu. Maket trafik aracına çarpan sürücünün bulunması ve tespit edilmesinin ardından makete verilen maddi hasarın tahsiline gideceği öğrenildi. Ne kadar trafik cezası alacağı da ayrı bir merak konusu oldu. Polis soruşturma başlattı.Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2017, 12:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER