Sonunda CHP’de delege seçimleri yapılıyor

Cumhuriyet Halk Partisi Bolu İl Başkanlığı ile Merkez İlçe Başkanlığı arasındaki buzlar sonunda erdi. Göreve geldiğinden bu yana olumlu ve hoşgörülü siyasi politikalara imza atan CHP Merkez İlçe Başkanı Çetin Uç, delege seçimlerinin 8 Nisan Cuma günü yapılacağını açıkladı.

Sonunda CHP’de delege seçimleri yapılıyor

Haber: Semih BAYKAL

  Uç, konuyla ilgili yaptığı yazılı basın açıklamasında şunları söyledi; “ Ülkemizin içinde bulunduğu kaos ortamından bir an önce kurtulabilmesi için hep birlikte çalışmalı, emeğimizi sakınmaksızın bir olmalı, biz olmalı en önemlisi tek yürek olmalıyız.  Suçsuz, gencecik fidanlarımız, masum vatandaşlarımız çirkin politikaların sonucu olarak can verirken polisimiz, askerimiz vatanımız için şehit oluyor. Ülkemiz büyük bir korku ülkesine haline geldi, getirildi.  Parti olarak türlü sebeplerle yapamadığımız Merkez İlçe Delege seçimlerini aşağıdaki programla gerçekleştireceğiz.  CHP BOLU MERKEZ İLÇE YÖNETİM KURULU 21.03.2016 Tarihinde yaptığı toplantıda Bolu Merkez İlçe Muhtarlık Bölgesi Delege Seçimleri’nin tüzüğümüzün ve yönetmeliğin ilgili maddelerine uygun olarak yapıla bilmesi için gerekli ortam sağlanacak ve gerekli önlemler alınacaktır.  Mehelle muhtarlık bölgeleri  ‘’delege ve önseçmen seçimlerinde oy kullanacak üyelerimizin listeleri 22.03.2016 tarihinde salı günü saat 08.00 da parti binamızda askıya çıkacaktır. Delege seçimleri 08.04,2016 tarihinde başlayarak 11.04.2016 tarihinde sona erecektir. Delege olmak isteyen üyelerimiz özgür biçimde demokratik haklarını kullanabilecektir. Seçimlerde en fazla oy alan arkadaşlarımız delege olarak seçilecektir” dedi.

  İŞTE, BOLU MERKEZ İLÇEYE AİT  DELEGE SEÇİMLERİNİN TAKVİMİ

 1. SALIBEYLER, SALICALAR, OVADÜZÜ, KURUÇAY, KARACAAĞAÇ, DAĞKENT, KASAPLAR, SANDALLAR, AKPINAR, AKTAŞ, SEMERKANT, CİVRİL, YUKARISOKU, TEPECİK, DODURGA, ÇAKMAKLAR, BÜYÜKCAMİİ, KÖROĞLU, PAŞAKÖY,  KÜÇÜKBERK, YAŞAMKENT, UMUTKENT Mahallelerinde Muhtarlık Bölgesi Delege seçimlerinin 8 Nisan 2016 Cuma Günü saat 9.00-10.00 Saatleri arasında parti binası salonunda yapılmasına tüzüğün öngördüğü 1/3 üye katılımı olmaması durumunda seçimlerin 9 Nisan 2016 Cumartesi günü saat 10.00-18.00 arasında parti binası salonunda çoğunluğa bakılmaksızın yapılmasına…

2. Bolu Merkez İlçeye ait; BORAZANLAR, BAHÇELİEVLER, ALPAGUT, ALPAGUTBEY, KILIÇARSLAN, TABAKLAR, KARAÇAYIR, KARAMANLI, GÖLYÜZÜ, İHSANİYE, İZZET BAYSAL, BEŞKAVAKLAR, ÇIKINLAR, SAĞLIK, KÜLTÜR, SÜMER, KARAKÖY, KÜRKÇÜLER, SEYİT, YENİMAHALLE, AŞAĞISOKU Mahallelerinde Muhtarlık bölgesi Delege seçimlerinin 9 Nisan 2016 Cumartesi günü saat 9.00-10.00 arasında parti binası salonunda yapılmasına tüzüğün öngördüğü 1/3 üye katılımının olmaması durumunda 10 Nisan Pazar Günü saat 10.00-18.00 arasında parti binası çoğunluğa bakılmaksızın salonunda yapılmasına…

3. Bolu Merkez İlçeye ait köylerde Muhtarlık Bölgesi Delege Seçimlerinin 10 Nisan Pazar Günü saat 9.00-10.00 arasında yapılmasına, tüzüğün öngördüğü 1/3 üye katılımı olmaması durumunda 10 Nisan pazartesi günü 10.00-18.00 saatleri arasında parti binası salonunda çoğunluk aranmaksızın yapılmasına karar verilmiştir.

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2016, 18:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128