Sorunları yerinde tespit ettiler

AK Partili siyasiler geçtiğimiz günlerde Bolu’nun yol sorunlarının çözümüne yönelik çok önemli bir adım attı. Milletvekilleri Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü ve AK Parti İl Başkanı Ömer Sayın, ilçelerin taleplerini ve sorunlarını yerinde tespit etmek üzere Karayolları 4. Bölge Müdürü Zeynel Abidin Yeşil’i Ankara’dan Bolu’ya davet ederek Bolu ve Bolu’nun tüm ilçelerini birlikte dolaştılar.

Sorunları yerinde tespit ettiler
 AK Parti Milletvekilleri Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü ve AK Parti İl Başkanı Ömer Sayın beraberindeki Karayolları 4. Bölge Müdürü Zeynel Abidin Yeşil ve 41.Şube Şefi İlkay Aktuğ ile birlikte tüm ilçeleri ziyaret ederek ilçelerin son durumlarını, istek ve taleplerini yerinde tespit etti. İl sınırları içerisinde Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmaları ve çalışmalarda gelinen son noktalar hakkında bilgiler alan Karayolları 4. Bölge Müdürü Zeynel Abidin Yeşil, birçok noktada gerçekleştirilen çalışmaların hızlandırılması sözü verdi. Ayrıca bazı bölgelerin yatırım programına alınması noktasında AK Partili siyasilere destek olacağını ifade etti.

 

BÜTÜN İLÇELERİ TEK TEK DOLAŞTILAR

Konu ile ilgili olarak bilgiler veren AK Parti Bolu İl Başkanı Ömer Sayın, Milletvekillerinin ve kendisinin girişimleri sonucunda Karayolları 4. Bölge Müdürü’nün Bolu’ya geldiğini, Milletvekilleri ile hep birlikte Kıbrısçık hariç Bolu’nun bütün ilçelerini tek tek dolaşarak talepleri ve yapılan çalışmaları yerinde incelediklerini ifade etti. Sayın, “Milletvekillerimiz ve teşkilatlarımızın girişimleri sonucunda 4. Bölge Müdürü Zeynel Abidin Yeşil Bolu’ya gelerek Milletvekillerimiz ile birlikte Bolu merkez ve tüm ilçelerimizi tek tek dolaştık. İlçelerimizde İlçe Başkanlarımız ve Belediye Başkanlarımız hazır bulunarak kendi sınırları içerisindeki sorun ve talepleri bire bir aktarma şansı yakaladı.” Dedi.

 

“GEREKLİ GİRİŞİMLERİMİZİ ARALIKSIZ SÜRDÜRÜYORUZ”

Sayın, “Ziyaretler esnasında Bölge Müdürümüz bazı bölgelerin yatırım programına alınması için girişimlerin hızlandırılması, yol ve korkulukların düzenlenmesini ve de Mudurnu yolu gibi yapımları devam eden yolların kalan kısımlarının da ara verilmeden devamı noktasında bizlere destek olacağını söyledi.” Biçiminde konuştu. Sayın; “Milletvekillerimizin ve bizlerin boş laflarla ve polemiklerle uğraşacak vakti yok. Biz Bolu’nun daha ileriye gitmesi için Ankara’da ve her yerde Milletvekillerimiz, Belediye Başkanlarımız ve teşkilatlarımız ile birlikte gerekli girişimlerimizi aralıksız sürdürüyoruz” şeklinde konuştu.

 

“ZİYARETLER ÇOK OLUMLU GEÇTİ”

AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun ise Karayolları 4. Bölge Müdürü Zeynel Abidin Yeşil ile gerçekleştirdikleri bu ziyaretlerin Bolu adına çok olumlu geçtiğini söyledi. Devam eden çalışmaların 2013 yılsonu itibari ile büyük oranda tamamlayacaklarını ifade eden Ercoşkun, “Hafta sonunda Bolu’nun çeşitli ilçe ve belde yollarına yönelik istediğimiz talepleri, mevcut yollarımızdaki sorunları yerinde görerek tespitine yönelik bir dizi ziyaret gerçekleştirdik. Bu ziyaretlerde tespit edilen sıkıntılar inşallah imkânlar ölçüsünde çözüme kavuşacak. Sayın Bölge Müdürümüze bizleri kırmayarak Bolu’nun ilçelerini tek tek dolaşmasından ve sorunların çözümü için vereceği destekten dolayı şimdiden Bolu adına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2013, 21:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
VATANDAŞ İBRAHİM
VATANDAŞ İBRAHİM - 7 yıl Önce

icraat lazım icraat, boş laf ve gövde gösterisi değil. körler sağırlar birbirini ağırlar. sonuç allaha kalmış...........

SIRADAKİ HABER