Sorunların acil olarak giderilmesi gerekiyor

Karaçayır spor kompleksindeki sıkıntıları anlatan BBP Bolu Milletvekili aday adayı Mahmut Alan “Yollarda gerçekten çok derin çukur var. Buraya eğitim için gelen öğrencilerin, velilerin zorluk yaşamaması lazım. Ayrıca giriş bölümü havuz bölümünde asfalt olması lazım...

 Sorunların acil olarak giderilmesi gerekiyor

HABER: SEMİH BAYKAL

Karaçayır spor kompleksindeki sıkıntıları anlatan BBP Bolu Milletvekili aday adayı Mahmut Alan “Yollarda gerçekten çok derin çukur var. Buraya eğitim için gelen öğrencilerin, velilerin zorluk yaşamaması lazım. Ayrıca giriş bölümü havuz bölümünde asfalt olması lazım. Genelde mucur dökülmüş, bunların düzeltilmesi lazım. İçeride kendimiz de gezdik gördük. İlk sorun asfalt problemimiz var. Yolumuz çok uzun değil. 300-400 metreyi asfaltlamak çok zor olmaması lazım. Bir an önce buranın asfaltlanması lazım. İkincisi aydınlatma. Çünkü buraya çocuklarımız saat 15.00’te gelmeye başlıyor. 19.30’de çıkıyorlar ve 7-18 yaş arasındalar. Servis aracı en önemli sorunumuz. Hizmeti halka götürmemiz lazım. Halkı hizmete götürmeye çalışırsak çok uğraşırız. Türkiye 1.’miz var ne güzel. Gurur duymamız lazım. Ama bu şartlarda birinci oluyor.  Bu şartların daha iyi hale getirilmesi lazım. Servis aracı bana kalırsa günde iki sefer 15.00 ile 19.30 arasında değişimli olarak servis aracını buraya mutlaka istiyoruz. Belediye Başkanımız, sayın valimizden diğer yetkililerden istiyoruz. Bunu çocuklarımız için istiyoruz. Kendimiz için istemiyoruz. Okçulukta da yer genişliği sıkıntısı var. 5-6 kişi yan yana durduğunda Allah muhafaza ayağı takılabilir birbirlerine düşebilir. Genel anlamda diğer illere bakarak bu hizmetler var. Bunu inkar etmeyeceğiz. Bu imkanı sağlayan bakanlıklarımıza ve sorumlularımıza teşekkür ediyoruz. Ama madem hizmeti verdik bıktırmayalım. İnsanların burnundan getirmeyelim. Bu hizmet var ama bunu almak için bu kadar şey aşman lazım gibi bir algı oluşuyor. 7-8 yaşındaki çocuğa devlet servis aracı sağlaması lazım. İnanıyorum ki yetkililerimiz sessiz kalmayacaklardır. Hep zengin çocukları geliyormuş gibi görünüyor. Oysaki hep garibanlar geliyor. Çocuklar buraya geliyor. Adamların parası yok ne yapsınlar? Ailenin parası yok. Buraya gelip yükselişini görmek istiyor. Hem Bolu adına hem ülkemiz adına hem o ailenin adına gurur kaynağı olması isteniyor” dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2015, 09:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
seyit ahmet bayram
seyit ahmet bayram - 6 yıl Önce

türkiye sıkıntılı sadece bolu değilki zaten bolu bolu olalı böle hezimet görmedi ne yolu var ne parkı nede ulaşımı

engin sarı
engin sarı - 6 yıl Önce

mahmut bey bolu şehir içi yolları genel olarak hep böyle niye belli bir yeri örnek veriyorsunuz anlamış değilim genel olarak serzenişte bulunun lütfen sizin işyerinin orası çöplük gibi örnek versenize aşağısoku.

SIRADAKİ HABER

banner128