Sosyal Güvenlik İl Müdürü Erhan Çavuş'un Yeni Yıl Mesajı;

SGK İl Müdürü Erhan Çavuş, 2015 yılının son gününde yıl değerlendirmesi yaptı. Bu değerlendirme esnasında, “2015 yılını geride bırakırken yeni heyecanlar ve umutlarla 2016 yılına giriyoruz. Ömrümüzden geçip giden her yıl hem fert olarak hem de toplum olarak başardıklarımızın ve gerçekleştiremediklerimizin muhasebesini yapmak; gireceğimiz yeni yılda daha mutlu, daha huzurlu ve daha müreffeh bir ortama kavuşmak amacıyla yapılması gerekenleri planlamak ve gerçekleştirmek için bir fırsattır. 2015 yılı bölgemizde yaşanan olumsuzluklara ve toplumsal barışımızı bozma teşebbüslerine rağmen birlik ve beraberliğimizin pekiştiği, ülkemizde ve özellikle ilimizde Sosyal Güvenlik konularından, eğitim, sağlık, ulaşım ve diğer tüm alanlarda önemli yatırım ve projelerin hayata geçirildiği uygulamaya konulduğu bir yıl oldu” dedi.

Sosyal Güvenlik İl Müdürü Erhan Çavuş'un Yeni Yıl Mesajı;

Çavuş daha sonra; “Bolu Ülkemizin en huzurlu ve yaşanabilir şehridir. Bizler Bolu’muzu ekonomik durumu ve sosyal hayatı ile daha iyi bir duruma getirmek için çalışmalarımızı vatandaşlarımıza karşı öncelikli sorumluluğumuz olduğunu unutmadan azimle çalışmaktayız. 2016 yılında da bu hedefleri gerçekleştirmede bizlere rehber ve en büyük yardımcımız siz değerli vatandaşlarımızsınız. Bizler bunun bilincinde ve hassasiyetindeyiz” dedi.

Yeni yıl umutlarımızın gerçekleştiği, kardeşliğimizin pekiştiği, ülkemiz ve milletimiz için yeni ufukların açıldığı hayırlı bir yıl olmasını temenni ediyorum. Saygıdeğer Bolulu vatandaşlarımızın ve Kurum bünyesinde görev yapan mesai arkadaşlarımın yeni yılını tebrik ediyor, 2016 Yılının milletimize ve tüm insanlığa huzur, sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2016, 19:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124