Sözde değil özde demokrasi şölenine davet!

CHP Bolu Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıkılmaz, 29 Mart tarihinde yapılacak olan ön seçim ve onun öncesinde adaya adaylarının bir araya geleceği toplantı için açıklamada bulundu. Yıkılmaz konu hakkında şunları söyledi; “Partimizin 29 Mart 2015 Pazar günü 50. Yıl İlköğretim Okulu’nda yapacağı demokrasi ve parti içi şölenimizden önce “CHP Bolu Milletvekilleri Aday Adayları Tanıtım Töreni” Bolu Solmaz Ahmet Baysal Öğretmen Evi’nde gerçekleştirilecektir” dedi.

 Sözde değil özde demokrasi şölenine davet!

Yıkılmaz, açıklamasını şöyle sürdürdü; 26 Mart 2015 Perşembe günü saat 19:00’da tüm halkımızı bekliyoruz. AKP tarafından önseçim adı altında oynanan çadır tiyatrosu gibi, oyların çuvallara doldurulup Ankara’da boğulduğu gibi değil, gerçek bir demokrasi ve katılım şöleni yaşamak için Solmaz Ahmet Baysal Öğretmen Evi Spor Salonuna davet ediyorum.

İlçelerimiz dâhil tüm Bolu’da 4593 üyemizin katılımı ile gerçekleştirilecek olan ÖNSEÇİM şöleni öncesinde hem parti tabanımızda hem Bolu kamuoyunda örnek bir tanıtım kampanyası yürüten aday adaylarımız bu kez topluca Bolu’da üyelerimiz ve kamuoyunun önünde bir kez daha kendilerini ifade etme şansı bulacaklar. Türk demokrasi tarihinde önseçimle milletvekilliği talep eden bir genel Başkanın, Sayın Kemal KILIÇDAROĞLU’nun liderliğinde hemen hemen tüm yurtta ÖNSEÇİM şenlikleri yaşıyoruz. Tarih yazıcılarının bu anları not etmesi, gelecek kuşaklar için elzemdir.

Bu coşku ile 12 yıldır ülkenin başına musallat olanlardan kurtulacağız. Bu son şanstır. Türk halkı 12 yıldır yaşadığı tozpembe dünyadan ağır hasarlar almadan kurtulmak istiyorsa, gün 7 Hazirandır. Türkiye’nin kurucu partisi ve geleceği Cumhuriyet Halk Partisi’nin tanıtım şölenine tüm Bolu halkımızı davet ediyorum.  HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2015, 09:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
NEEEE
NEEEE - 6 yıl Önce

şölen oldu amma si̇z ki̇m şölen yapmak ki̇m kesi̇n i̇l suçludur şi̇mdi̇ si̇zce

SIRADAKİ HABER

banner128