SP adayı Aytar’dan Gökçek’e ilginç yorum

2011 yılında yapılan genel seçimlerinde Saadet Partisi’nden Bolu Milletvekili adayı olan Muhasebeci Hayrettin Aytar, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’e “Sizi gidi mektep kaçkınları” diye seslendi.

SP adayı Aytar’dan Gökçek’e ilginç yorum

Haber: Kasım ŞAHİN

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in istifalarının ardından Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in de görevinden alınacağı veya istifa edeceği Türkiye gündemine bomba gibi düştü. Günlerdir Gökçek’in istifa edeceği ve görevinden alınacağı konuşulurken, 2011 yılında Saadet Partisinden Bolu Milletvekili adayı olan muhasebeci Hayrettin Aytar, sosyal paylaşım sitesinde şok bir paylaşımda bulundu.

Bolu’da tanınmış muhasebeciler arasında yer alan kendini sevdiren, dönenim Milli Selamet Partisi Genel Başkanı Necmettin Erbakan’ın Necmettin Erbakan’ın milli görüşünden gelen Hayrettin Aytar, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek için sosyal paylaşım sitesinden; “Ankara BŞB Başkanı Melih Gökçek, Suyu ısınınca, Erbakan hocamın videolarını paylaşmaya başlamış. Sizi gidi mektep kaçkınları” paylaşımında bulunarak, siyasete yeni bir damgasını vurdu.

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2017, 14:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bolulu
Bolulu - 3 yıl Önce

adamsın hayrettin başkanım. umarım yarın bu adam gelip sizden aday olmaz ve hepimizi üzmezsiniz.

SIRADAKİ HABER

banner128