Stratejik Kalkınma Planı ele alındı

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Sakarya Sapanca’da yapıldı. Toplantıya Bolu Valisi İbrahim Özçimen, Bolu İl Genel Meclis Başkanı Mücahit Kutlu ve Bolu Ticaret ve Sanayi odası Başkanı...

Stratejik Kalkınma Planı ele alındı

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Sakarya Sapanca’da yapıldı. Toplantıya Bolu Valisi İbrahim Özçimen, Bolu İl Genel Meclis Başkanı Mücahit Kutlu ve Bolu Ticaret ve Sanayi odası Başkanı Emin Semercioğlu’da katıldı.

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı tarafından Sapanca’da yapılan toplantıya, misafir olarak Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Prof. Dr. Mustafa İsen konuk olarak katıldı. Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Prof. Dr. Mustafa İsen yönetim kurulu üyelerine yönelik olarak yaptığı konuşmada “Sürdürülebilir Kalkınma için Kalkınma Ajansları büyük önem taşıyor “dedi. Toplantıda Doğu Marmara Kalkınma Ajansının, yapacağı çalıştaylar ve bölgesel kalite hareketi projesi, ajans gelir gider durumu, Marka Kent Stratejik Kalkınma Planı çerçevesinde illerde “Şehir Logosu ve Sloganı Ödüllü Tasarım Yarışması”,sunum ve değerlendirilmesi gibi konular görüşüldü.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128