Şükran günleri coşkuyla devam ediyor

İzzet Baysal Şükran Günleri Bilim, Kültür, Sanat ve Turizm Festivali ikinci gün etkinlikleriyle devam etti. İzzet Baysal Caddesi’nde birbirinden güzel etkinlikler düzenlendi. En çok ilgi çeken bölüm ise, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal ve üniversiteli öğrencilerden oluşan halk oyunları ekibinin karşılıklı oyunlar oynamasıydı.

Şükran günleri coşkuyla devam ediyor
 Bolumuzun Babası, hayırsever işadamı İzzet Baysal’ın anısına her yıl düzenlenen İzzet Baysal Şükran Günleri Bilim, Kültür, Sanat ve Turizm Festivali, birbirinden güzel etkinliklerle devam etti. Festivalin ikinci gün etkinlikleri kapsamında, ilk olarak ilimiz protokolü tarafından İzzet Baysal Caddesi’ndeki stantların açılışı yapıldı ve ardından her birinde birbirinden güzel etkinlikler gerçekleştirilen stantlar gezildi. Stant gezileri sırasında en çok ilgi çeken bölüm ise Abant İzzet Baysal Üniversitesi Türk Halk Oyunlar ve Halk Müziği Öğrenci Topluluğu öğrencilerinin halk oyunları gösterisinden sonra, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal ve topluluk öğrencileri karşılıklı oyun oynaması oldu. Halk oyunları gösterisinin ardından yine Abant İzzet Baysal Üniversitesi Güzel Sanatlar Öğrenci Topluluğu tarafından, bidonlar, tenekeler ve tahta müzik aletleri ile gerçekleştirilen alternatif konser izleyenlerden büyük alkış aldı. Stant gezileri sırasında, Bolu Belediyesi tarafından İzzet Baysal Caddesi’nde yapılan çalışmalarla ilgili Belediye Başkanı Yılmaz’a teşekkür eden Ahmet Baysal, “Amcamın adını taşıyan bu kocaman cadde o kadar güzel olmuş ki anlatamam. Zaten olması gereken de buydu ve siz bunu görerek caddeyi yayalaştırmışsınız ve son derece güzel olmuş” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2013, 19:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
erdogan
erdogan - 7 yıl Önce

bu ahraketler boluya yakışmıyor. reyhanlıda kaç canımız gitti. adamlar köçekler eşliğinde oynuyor. bu olmaz kardeşim ayıptır. sağduyu biraz.

SIRADAKİ HABER

banner128