Şükrü Gülez’den sanayiye çıkarma

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Milletvekili Adayı Şükrü Gülez, Türkiye’nin çok hassas bir seçim sürecine doğru ilerlediğini söyleyerek, “Türkiye sıkıntılı bir sürece doğru gidiyor. Dik duruş gösterebilecek tek siyasi parti MHP’dir” dedi.

 Şükrü Gülez’den sanayiye çıkarma

7 Haziran seçimlerinin ardından meclise girmeyi hedefleyen Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Milletvekili adayı Şükrü Gülez, seçim çalışmalarına Sanayi Sitesi’nde devam etti. Sabahın erken saatlerinde sanayiye giden Gülez ve beraberindeki parti teşkilatları, dükkanları gezerek esnaflarla bir araya geldiler. Şehir dışına taşınmaları gündemde olan ve sık sık gündeme gelen esnafların sıkıntılarını dinleyen MHP Bolu Milletvekili Adayı Şükrü Gülez, MHP’nin iktidar olması durumunda sanayi esnafının bütün sıkıntılarından kurtulabileceği sözünü verdi.

“Kötü gidişe ‘dur’ diyebilecek tek parti MHP’dir”

Birçok esnaf Türkiye’nin gidişatından kaygı duyduklarını belirtirken, bu kaygıların ortadan kalkması için destek isteyen MHP Bolu Milletvekili Adayı Şükrü Gülez, “7 Haziran’daki seçimlerde sizlerin desteğinize ihtiyacımız var. Sadece oy vererek değil, insanlarımızı da bilinçlendirmemiz gerekiyor. Ülkemiz çok sıkıntılı bir sürece doğru gidiyor. Bunun önüne geçebilecek ve siyasi iradeyi gösterebilecek tek siyasi parti Milliyetçi Hareket Partisi’dir. O anlamda bizleri desteklemenizi bekliyoruz” şeklinde konuştu.  

Milletvekili Adayı Şükrü Gülez’e esnaf gezileri sırasında sanayi eşrafı büyük ilgi gösterdi. MHP Teşkilatı’na çay ikramında bulunan esnaflar, adaylara da başarılar dilediler. HABER MERKEZİ


Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2015, 18:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128