Sümer Mahallesi yol çilesinden kurtuluyor…

Bolu – Mudurnu yolunun Sümer Mahallesi içerisinde yer alan kısmında yapılacak yol çalışmaları başlıyor. 23 Mart Pazartesi günü başlayacak ve 1 ay sürmesi planlanan çalışmalar neticesinde yol kapalı kalacak ve alternatif yol olarak Kuzeyindeki Yüksel Ceylan Bulvarı kullanılacak.

 Sümer Mahallesi yol çilesinden kurtuluyor…

Mudurnu yolundaki asfaltlama çalışmaları kaldığı yerden devam ediyor. Karayolları tarafından yapılan ve kış şartları sebebiyle ara verilen yolun Sümer Mahallesi içerisinden geçen bölümündeki çalışmalar 23 Mart 2015 Pazartesi günü başlayacak. 1 ay sürmesi planlanan çalışmalar sırasında trafik Kuzeydeki bir üst cadde olan Yüksel Ceylan Bulvarı’ndan akacak.

Özellikle üniversite servislerinin yoğun şekilde kullandığı yolda öğrencilerimiz başta olmak üzere tüm vatandaşlarımızın yeni güzergahta kurulacak durakları kullanmaları ve ayrıca çalışmalar sırasında araç sahiplerinin de trafik yön ve levhalarına uymaları önemle rica olunur.

Aşağıdaki harita üzerinde mavi ile işaretlenmiş alanda çalışma yapılacak olup, kırmızı ile işaretli alandan ise 1 ay süre ile trafik akışı sağlanacaktır.HABER MERKEZİ

 

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2015, 20:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128