Şüpheli çantadan alkol şişesi çıktı

Bolu Adliye binanın yanında bulunan Askeri Lojmanlarının duvarının kenarında unutulan çanta panik yarattı. Çantanın bulunduğu alan ile İzzet Baysal caddesine giriş çıkış yolları yaklaşık yarım saat boyunca kapatıldı. Çanta güvenli bir şekilde uzaktan fünyeyle patladıktan sonra çantanın içersinden içi boş alkol şişesi ve kalemler çıktı.

Şüpheli çantadan alkol şişesi çıktı
Haber: Semih BAYKAL

Bu akşam saat 18:00 sıralarında Bolu Adliye binanın yanında bulunan Askeri Lojmanlarının duvarının kenarında unutulan çanta panik ve korku yarattı. Çantayı gören vatandaşlar hemen polis ekiplerine haber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen Asayiş ekipleri şüpheli çantanın bulunduğu alanı güvenlik şeridiyle kontrol altına alırken, Olay Yeri İnceleme Bürosu ve bomba uzmanı kısa sürede böyleye ulaşarak çalışmalara titiz bir şekilde başladılar.

Bomba uzmanı olay yeri inceleme ekipleri tarafından itinayla giysisi giydirildikten sonra bomba uzmanı duvar kenarında unutulan çantaya uzaktan patlatmak üzere fünye bıraktı. Kontrollü bir şekilde çantanın patlatılmasının ardından olay yeri inceleme ekipleri tarafından yapılan araştırmalar sonrasında çantanın içersinden içi boş alkol şişesi ve kalemler çıktı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.


Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2015, 09:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER