Şüpheli paketi umursamayan genç kız

İzzet Baysal Caddesi’nde dün akşam bir bankın üzerinde unutulan el çantası polis ekiplerini alarma geçirdi. Geniş güvenlik önlemlerine rağmen şüpheli paketin yanından geçmek isteyen genç bir kız tüm ikazlara rağmen aldırış etmeden ve korkmadan güvenlik şeridinin yanından geçerken, “Ne olmuş yani öyle de öleceğiz böylede öleceğiz” demesi herkesi şaşkın etti.

Şüpheli paketi umursamayan genç kız

Haber: Kasım ŞAHİN

 

Edinilen bilgiye göre, vatandaşların bir bankın üzerinde gördükleri sahipsiz el çantasını polis ekiplerine haber verdi. Polis İzzet Baysal Caddesi ile Cumhuriyet Caddesi’nin kesiştiği noktayı trafiğe kapattı. Çevrede geniş güvenlik önlemleri alınırken Düzce’den bomba imha ekibi çağırıldı. El çantası fünye ile patlatılırken, içinden bir şey çıkmadı. Ankara’daki patlamaların hemen ardından yaşanan bu olay vatandaşlar arasında kısa süreli paniğe neden oldu.

Ankara’da yaşanan patlama sonrası yine onlarca vatandaşımız hayatlarını kaybederken ve bu olaydan yaklaşık birkaç sonra Bolu’da şüpheli paket alarmı verilmesi hiç kimseyi tedirgin etmedi. Hatta üstüne üstlük ellerindeki cep telefonlarıyla bile şüpheli çantanın yanından görüntü almaya çalışırken kimi vatandaşlar ise güvenlik şeridinin altından geçmek için yoğun çaba harcadılar.   

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2016, 17:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128