Sürpriz istifa şok etkisi yarattı

10 Yıla yakın bir süredir Türk Eğitim-Sen Bolu Şube Başkanlığı görevini yürüten duayen sendikacı ve eğitimci Hüsnü Yaman sürpriz bir kararla tüm görevlerinden istifa etti.

Sürpriz istifa şok etkisi yarattı
HABER:Kasım Şahin

Yirmi yıldır ilimizde sendikacılık yapan ve son 10 yıldır Türk Eğitim-Sen Bolu Şube Başkanlığı görevini yürüten Yaman sosyal medya hesabından bir mesaj yayınlayarak görevini bıraktığını duyurdu. Yaman açıklamasında, “Kıymetli kardeşlerim, 1999 yılından bu güne kadar her kademesinde şerefle görev yaptığım Türk Eğitim-Sen Bolu Şube Başkanlığından ve Kamu-Sen Bolu İl Temsilciliği görevinden 16 Mayıs 2018 tarihi itibarıyla ayrılmış bulunuyorum. Biz üye yapmadık dost kazandık, kardeş kazandık. Bir saniyesine bile hükmedemediğin bir dünyada kimseye borçlu kalmak istemem. İstemeden kalbini kırdığım varsa hakkını helal etsin. Hakkım varsa helal olsun. Sizde hakkınızı helal edin” ifadelerini kullandı.

Hüsnü Yaman’ın istifası ile boşalan Türk Eğitim-Sen Bolu Şube Başkanlığı görevine sendika yönetim  kurulu üyesi Erhan Bayram seçildi.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2018, 10:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128