Tahaoğlu beklenen açıklamayı yaptı

Bolu İli Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Metin Tahaoğlu Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Merkez Ünitesinin gerekli çalışmalarının başlatıldığını ve yılbaşı itibariyle tüm birimlerin hizmete gireceğini açıkladı. Ancak, Köroğlu ünitesinde göreve yaparken, hangi gerekçeyle yerleri değiştirilen 17 Op. Dr. Uzman Doktorlar hakkında bir açıklamada bulunmadı.

Tahaoğlu beklenen açıklamayı yaptı
Haber: Kasım ŞAHİN

Tahaoğlu, konu ile ilgili açıklamasını şöyle sürdürdü; Konumu ve durumuyla ilgili olarak basında çıkan bazı açıklamalarla ilgili bir bilgilendirme yapma zorunluluğu ortaya çıkmıştır. Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Merkez Ünitesi,  Acil servisi, Ameliyathanesi, Yoğun bakımı, nitelikli hasta odaları ve  tüm branşlarda poliklinik hizmeti verecek  şekilde tadilatının yapılarak hizmet vermesi için gerekli çalışmalar   başlatılmıştır. Bu sürecin projelendirme kısmı bitmiş olup, ihale kısmı sonlandırılmış ve tadilata başlanma safhasına gelinmiştir. Bu kapsamda Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Merkez Ünitesinin acil servisinin yılbaşı itibariyle faaliyete geçmesi, ameliyathanelerin ve nitelikli hasta odalarının hizmet vermesi ise takip eden 2 ay içerisinde gerçekleşmesi planlanmıştır.

Basında dile getirildiği şekliyle Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Merkez Ünitesinin atıl bir şekilde bırakılmayıp aksine, Bolu'ya en faydalı bir şekilde hizmet vermesini sağlamak için genel sekreterliğimiz tarafından gereken bütün faaliyetler yapılmakta ve süreç titizlikle takip edilmektedir.

 

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2015, 20:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner129