Takla atan aracın altında kaldılar

Sürücüler takla atarak tekrar tekerleri üzerine düşen araçla yarışı tamamladılar. Kazayı gören izleyiciler; “Allah Korudu” yorumunda bulundular.

Takla atan aracın altında kaldılar

HABER : KASIM ŞAHİN

Türkiye Offroad Şampiyonası  4. Ayağı İstanbul Park’ta yapıldı. Bolu Doğa Sporları ve Offroad Kulübü’nden Köroğlu Team 3 araçla katılım sağladı. Ekipler, 1. Gün orman etabında büyük çekişmeye sahne olan yarışta Köroğlu Team yarışmayı sıkıntı yaşamadan tamamladı. Yarışmanın 2. Gününde seyirci etabında çok iyi yarışan Yaşar Uzun ve Fatih Akbay ikilisi talihsiz bir kaza sonucu parkuırda takla attı. Taklalar atarak tekrar tekerlerinin üzerine dönen yarış aracının içerisindeki iki sürücünün sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenilirken, izleyiciler ve sürücülerin yakınları; “Allah Korudu” diyerek, yorumda bulundular. 

Bolu Doğa Sporları ve Offroad Kulübü Genel Sekreteri Cevat Özcan Bolu’nun tanıtımı adına iyi bir iş başardıklarını belirterek “Her yarışta olduğu gibi Bolu Offroad Kulübü bu yarıştan da kupayla dönmesini bildi. Önümüzdeki yarışlarda da iddialı olduğumuzu tüm Türkiye’ye gösterdik.” ifadelerini kullandı. Yaşanan kazada korku dolu anlar bir izleyicinin ceptelefonu kamerasına yansıdı.  sürücülerin burularının bile kanamaması sevinç yarattı.


Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2018, 11:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner129