Tanju Özcan’dan durmak yok

CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan durmak bilmiyor. Geçtiğimiz günlerde Halk buluşması yaparak 3.5 yıllık icraatını büyük bir kalabalığı sunmasının ardından önceki günde Yeniçağa ilçesine giderek hem icraatlarını anlatmış hem de ilçe halkının sorunlarını dinlemişti. Özcan, dünde Ulumescit köyüne giderek burada Cuma namazını kıldıktan sonra köylülerin sorunlarını dinledi.

 Tanju Özcan’dan durmak yok

Haber: Kasım ŞAHİN

Milletvekili seçilmesinden bu yana Bolulu vatandaşları hiç unutmayan ve ilçe ilçe köy köy gezip halkın sorunlarını yerinde tespit eden CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan bu geleneği yine bozmadı. Her gittiği yerde büyük ilgiyle karşılanan Özcan’ın dünkü durağı Ulumescit Köyü oldu. Cuma namazını köylülerle kılan Özcan, cami çıkışı köy kahvesinde vatandaşlarla birlikte hem sohbet etti hem köy halkının sorunlarını dinledi.

CHP Bolu milletvekili olarak dur durak bilmeden halkın ayağına kadar giden Tanju Özcan,  Ulumescit köyünde, köylülere önce 3.5 yıllık milletvekilliği icraatlarını anlattıktan sonra; “Milletvekili seçilmemden bu yana Bolulu vatandaşlarımı, köylülerimi hiçbir zaman unutmadım. Her fırsatta sizlerin ayağınıza kadar gelmekten de büyük onun ve gurur duyuyorum. Sizlerin sorunlarını, dertlerini dinlemek için benim sizin ayağına gelmem gerektiği için bunu da zevkle yapıyorum. Beni sizler meclise gönderdiniz. Bende sizlerin sorunlarını dinleyerek çözüm bulmakla mükellefim. Bazı arkadalar gibi seçim yaklaşınca sizin ayağınıza gelmiyorum. Her zaman sizlerin ayağınıza geldim ve gelmeye de devam edeceğim” diye konuştu. Özcan’ın bu konuşması Ulumescit köylüleri tarafından alkışlar karşılandı.

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2014, 14:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
TEK
TEK - 6 yıl Önce

adaymı seçildide ilçe yönetimi onunla tam kadro çalışıyor,yine mehtapta olduğu gibi diğer adaylarla çalışmayacaklar galiba,il başkanlığı yada genel merkez bu duruma el koysun artık

ali bulut
ali bulut - 6 yıl Önce

Bolu halkı olarak bolu nun çıkarlarını gözetmeyen hizmet vermeyen milletvekillerini istemiyoruz. yıl 1 ağustos 2008 yer düzce adliye binası açılış töreni dönemin adalet bakanı sayın mehmet ali şahin düzce deki müze görünümlü eski adliye sarayından düzce halkını kurtardık turistler burayı müze zannetmişler diye konuşma yapmıştı gelelim bolu ya 2015 yılına sayılı günler kala bizim hala yeni bir adliye binamız yok ancak adliye görünümlü müzemiz var bunun sorumlusu kim tabi ki vekillerimiz işlerini yapmadıkları takip etmedikleri için yıllardır bir adliye sarayını yaptıramadılar sonuç itibari ile biz çalışan vekil istiyoruz.

SIRADAKİ HABER

banner128