Tapu teslimi yapıldı...

Gerede Sosyal Güvenlik Merkez Müdürlüğü Yeni Hizmet Binası İçin Tapu Teslimi Yapıldı.

Tapu teslimi yapıldı...
 Haber Merkezi

2012 yılında başlayan özverili çalışma nihayet 24.12.2014 tarihinde mutlu sonuçlandı. Sosyal Güvenlik il Müdürü Erhan Çavuş, Gerede Kaymakamı Aslan Yurt ve Belediye Başkanı Mustafa Allar ile yapmış oldukları görüşmeler sonucunda Sosyal Güvenlik Kurumuna olan borçlarına karşılık Gerede Orta Mahalle 664 ada 7 nolu parselde bulunan taşınmazı Kurum Adına Teslim aldı. Gerede Kaymakamlık Binası Bodrum katta hizmet vermekte olan Sosyal Güvenlik Merkez Müdürlüğü için yeni hizmet binası yeri belli oldu.

Sosyal Güvenlik Kurumu İnşaat Emlak Dairesi yetkilisi Ahmet Köse’nin Getirmiş olduğu Yetki belgesi ile Sosyal Güvenlik Kurumu adına İl Müdürü Erhan Çavuş, Gerede Belediye Başkanlığı adına Belediye Mali İşler Müdürü Ömer Kalem’in imzaları ve Gerede Tapu Müdürü Eyüp Göngör nezaretinde ile Tapu Devir/Tescil işlemi yapılmış oldu.

İl Müdürü Erhan Çavuş yaptığı açıklamada; “Yapılan Hizmetin ve gayretin kişilere mal edilmemesi gerekir. Kazandırılan mülk ve yapılacak hizmet binasının Gerede halkına hizmet için yapıldığının bilinmesini isterim” dedi. Ayrıca; “Bu hizmet adımlarında mülkün Sosyal Güvenlik Kurumuna kazandırılmasında, Gerede Merkez Müdürlüğü Hizmet binasının açılmasında, yapılmasında emeği geçen herkese Başta Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanım Yadigar Gökalp İlhan hanım efendiye, Kurum Başkan Yardımcılarımız Dr. Mustafa Kuruca ve Cevdet Ceylan’a Gerede Kaymakamı Sayın Aslan Yurt, Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar Beyefendiye ve Bolu Sosyal Güvenlik il Müdürlüğü İdareci ve Personeline ayrı ayrı teşekkür ederim. Bundan Sonraki süreçte İl Müdürlüğü olarak ve Gerede’de bulunan Sivil Toplum Kuruluşları ve Geredeli işadamlarının da teşvik, gayret ve destekleri ile Gerede İlçemize yakışır bir hizmet binası yapma gayreti içerisinde olacağız. Gerede İlçemize Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2014, 19:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER