Tarla mı yol mu?

Sağlık Mahallesi Şehitler Caddesi, Suriye sokaklarına döndü. Caddeyi mecburi olarak kullanmak zorunda kalan sürücüler çukurlar yüzünden zor duruma düşerken, hastaneye hasta yetiştiren ambulanslar ise zor anlar yaşıyor.

HABERİN GALERİSİ
Tarla mı yol mu?

Tarla mı yol mu?

Özel Haber: Kasım ŞAHİN

Adeta tarlaya dönen Şehitler Caddesi sürücüleri, yayaları ve mahalle sakinlerini çileden çıkarttı.

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz her platformda, belediye hizmetlerinin çok iyi olduğunu ve komşu illerden bile daha fazla halka yatırım yaptıklarından bahsetse de bazı şehir içi yolların durumu içler acısı halini koruyor. Şehrin en işlek caddesi olan ve İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi’nin ana güzergahı olan cadde savaş alanı gibi. Caddenin her yerinde çukurların oluşması nedeniyle Bolu’ya hiç yakışmayan bu görüntüler de ortaya çıkmış durumda. 1 kilometre uzunluğundaki caddenin özellikle D-100’e yakın kısmı resmen ekime hazır tarla konumunda.

Özellikle hastaneye hastalarını getiren araç sahipleri çukurlarla dolu cadde yüzünden zor duruma düşüyorlar. Diğer bir yandan da ambulansların mecburi olarak kullandıkları bu çukurlarla dolu yoldan dolayı hastalar zor anlar yaşıyor. Bolu Belediyesi’nin ir an önce Şehitler Caddesi üzerinde çalışma yapması vatandaş tarafından bekleniyor. 

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2017, 13:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
adem 14
adem 14 - 4 yıl Önce

yol yapiyoruz diye reklam yapan belediye bu yllari niye kaktirdi gùzlim boluma. ypoksa baska yerde maket yol gosterip bu yollari mi kakaladin baskan paralar nerde insaf yahuuu neyse hesabi verecek sizlersiniz o zaman kivirtmak yok basgan

manşet
manşet - 4 yıl Önce

başkan bizimle kafa mı yapıyorsun. boluda hangi cadde sokak yolu düzgün ki? vatandaşı yemeyin ne olur?

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124