Taşkesti ÇEVİK’le daha da büyüyor

Bolu’nun Taşkesti Belediye Başkanı Saim Çevik, Bolu Olay Gazetesi’ne bir yılını değerlendirdi. Göreve geldiğinden bu güne kadar hep insanı ön palana aldığını ve yapılan hizmetlerin hep insana yapıldığını dile getirerek, “Bir yılı aşkın süredir belde halkına hizmet verebilmek için yoğun çaba içersindeyim. Halkıma verdiğim sözleri bir bir yerine getirmenin de büyük sevincini yaşıyorum” diye konuştu.

 Taşkesti ÇEVİK’le daha da büyüyor

Haber: Kasım ŞAHİN

Taşkesti beldesini bir dünya markası haline getirmek içinden yoğun çaba harcayacağını da dile getiren Belediye Başkanı Saim Çevik, “Taşkesti Beldesi Göynük ve Mudurnu ilçeleri olduğu gibi tarihi geçmişe sahip şirin bir beldedir. Bizde bu tarihe sahip çıkıp beldemizi turizm beldesi haline getirmek için tüm hızıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Göreve gelmeden önce hep insanımızı ön palana alacağımı, hizmetleri de bu çerçevede yapacağımı duyurmuştum. Bunun için yapılan hizmetlerimiz hep bu yöndedir Belde halkımızın da bana gösterdiği ilgi ve alakadan da çok mutluyum. Verdiğim sözleri ve yapacağım hizmetleri yavaş yavaş yerine getiriyorum. Belediyemizin kapısı en küçüğünden en büyüğüne kadar belde halkımız için sonuna kadar açıktır” dedi.

Çevik, beldemizin çehresini değiştirecek ve güzelleştirecek, insanımızı daha aktif ve dinamik hale getirecek yatırımları da yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz diyerek şunları söyledi; “Beldemizin ihtiyacı olan Arazöz’ü Çevre Şehircilik Bakanlığımızdan teslim aldık. Bunun için Çevre Şehircilik Bakanımız Sayın İdris GÜLLÜCE’ye  ve desteklerini bizden esirgemeyen Sayın Bolu Mv. Ali ERCOŞKUN ve Sayın Fehmi KÜPÇÜ’ye, Beldemiz gençlerinin sportif aktivitelerine destek olmak ve bu yöndeki büyük boşluğu doldurmak için Spor Sahamızı yeniliyoruz. Bu yönde bize destek olan Gençlik Spor Bakanlığı Bakan Yardımcımız Sayın Metin YILMAZ’a, Beldemizde evi olmayan kimse kalmasın diye 2.Etap TOKİ yapımına Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ve Sayın Bolu Mv. Ali ERCOŞKUN ve Sayın Fehmi KÜPÇÜ ’nün de destekleriyle başlıyoruz. İller Bankasından aldığımız destek ve Gümrük Bakan Yardımcımız Fatih Metin’in yardımlarıyla  İçme Suyu şebekemizin geri kalan kısmını tamamlıyoruz. Ailemizle rahat ve huzurlu vakit geçirebileceğimiz mekanların ilki olacak olan Park Cafe ‘miz var artık.      Çevre Şehircilik Bakanlığı’na, Gençlik ve Spor Bakanlığı’na, Milletvekillerimize, İl Başkanımıza, İl Genel Meclis Üyelerine ve Teşkilatına,  sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.   Ben ve arkadaşlarım Taşkesti halkı için bu yola baş koyduk ve dimdik ayakta kalıp hizmette sınır tanımayarak tüm güzellikleri halkımızla paylaşacağız. Taşkesti beldesi unutulan ve unutulmaya yüz tutan belde değil, daha modern ve daha akılda kalıcı olan bir belde olacaktır. Halka hizmet hakka hizmettir. Tüm gücümüzü halkımızdan almanın onur ve gururunu yaşıyorum. Gerçek teşekkürü de Taşkesti halkına sunuyorum”

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2015, 19:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
14
14 - 7 yıl Önce

taşkesti'nin genç ve dinamik belediye başkanı.taşkesti termal'den haklı olarak istifade etmek istiyor.termal taşkestiye dokuz kilometre uzak'da,göynük'den termal'e gelecek belediye otobüsü,taşkestiyi'de alır,termale gider.belediyeler arası diyalog şart.bir müessesenin çalışması için insan potansiyeli gerekiyor.başarılar.28.4.2015

ediz
ediz - 7 yıl Önce

adam sırf vekillere teşekkür için açıklama yapmış

14
14 - 7 yıl Önce

göynük vilayet olacak,taşkesti'yi ilçe yapıp,taraklı ile beraber göynük'e bağlıyacaklar.şöyle i̇leri doğru baktığımızda durum ve coğrafi gelişmeler onu gösteriyor,e göynük'e de yakışır.yılların tarihi osmanlı kasabası,akşemsettin hazretleri gibi büyük bir evliyayı bağrında barındıran bir ilçe,omurhan beyliğine başkentlik yapmış bir ilçe,1865 yılların'da düzce ve akçakocanın bağlı olduğu bir ilçe,tarihi i̇pek yolunun,sıra sıra kervanların geçtiği bir ilçe,herkesin görmesi,gezmesi gereken bir ilçe.taşkesti belediye başkanına başarılar.29.4.2015

bolu14
bolu14 - 7 yıl Önce

başkan biraz ufak at ta civcivler de yesin.

14
14 - 7 yıl Önce

görürsem söylerim.13.5.2015

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124