Taşkesti Evrensel Olacak

Her yıl South Dakota School of Mines and Tecnology (SDSM&T) bünyesinde akademisyenler ve Harvard Üniversitesi başta olmak üzere Amerika’nın çeşitli üniversitelerinden öğrencilerin katılımıyla gerçekleşen kamp çalışması başladı.

Taşkesti  Evrensel Olacak

Prof. Nuri UZUNLAR, Prof. Alvis LISENBEE, Prof. Colin PATERSON ve Doktora Öğrencisi Ümit YILDIZ öncülüğünde gerçekleşen kamp Ramazan ayı nedeniyle tek grup halinde 24 öğrenciyle yapılacak.

Her çalışma döneminde hocalarımızı ve öğrencileri ziyaret eden Bolu AFAD İl Müdürü Hasan ERDOĞAN bu yıl gerçekleştirdiği ziyarette yapılan çalışmaların projelendirilmesi için Prof. Nuri UZUNLAR ile fikir alışverişinde bulundu.

Yabancı öğrencilerle Ulusal Üniversitelerimizde öğrenim gören öğrencilerin kaynaşması, değerli hocalardan eğitim alabilmelerinin sağlanması ve sadece yaz ayında değil yılın uygun zamanlarında bu çalışmaların yapılabilmesi için hazırlanması düşünülen Proje kapsamında çok sayıda üniversiteden öğretim görevlilerinin ve Başbakanlık AFAD Başkanlığı ile Maden Tetkik Arama Genel Müdürlüğü gibi kurumlardan üst düzey yöneticilerinin katılacağı bir toplantı gerçekleşecek. HABER MERKEZİ

 

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2015, 17:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128