TAŞKESTİDEKİ GENÇLERİMİZİN HAYALLERİ GERÇEK OLUYOR

Taşkesti Beldesindeki Spor Sahası ve soyunma odaları bakımsız olduğundan dolayı, soyunma odalarının bakım ve tamiratı yapılarak, üzerine sosyal aktivitelerin yapılacağı bölüm ilave edilecek. Konu hakkında bir açıklama yapan Taşkesti Belediye Başkanı Saim Çevik; “Spor sahamız toprak ve atıl durumda iken, suni çim saha ile kaplanması ve alt yapısının yenilenmesi, tribünlerin tamir bakımı ve ilave bölümler yapılacaktır” diyerek müjdeyi verdi.

 TAŞKESTİDEKİ GENÇLERİMİZİN HAYALLERİ GERÇEK OLUYOR

Çevik müjdelediği açıklamasını şöyle sürdürdü; “Hemen spor sahamızın yanına Basketbol, voleybol ve tenis sahası yapılarak Beldemizdeki gençlerimizin ve spor sevenlerin hizmetine sunmayı hedeflemekteyiz. Bu çalışmaları 3 etapta tamamlamak için çalışmalar başlatılmış olup projeler üzerinde tadilat ve düzeltmeler yapılmaktadır. 1 ay gibi kısa bir surede ihalesine çıkılarak 2015 yılı sonuna da projeyi tamamlamayı hedeflemekteyiz” dedi.

Çevik, açıklamasını şu sözleriyle tamamladı; “Bu büyük hizmeti yapmak için bizlere desteklerini esirgemeyen Gençlik ve Spor Bakan Yardımcımız Metin YILMAZ’a,  Bolu Milletvekillerimiz Ali ERCOŞKUN ile Fehmi KÜPÇÜ’ye, Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet Muharrem KASAPOĞLU’na ve böyle büyük bir hizmetin Taşkestimize gelmesini sağlayan ve emeği geçen tüm dostlarımıza saygı ve şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2015, 17:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128