TATİL İÇİN DEĞİL FESTİVAL İÇİN GİTMİŞ

Bolu'nun Mengen İlçesi Gökçesu Beldesi Belediye Başkanı Atilla Ateş’in makam aracıyla Antalya’ya tatile gittiği iddialarını karşı Başkan Ateş yalanladı. Atilla Ateş tatil için değil Gökçesu’da düzenlenecek olan festival için görüşmeler yapmaya gittiği söyledi.

TATİL İÇİN DEĞİL FESTİVAL İÇİN GİTMİŞ
HABER: FARUK ÇİDEM

Ailesiyle birlikte makam aracını kullanarak tatile gittiğine dair hakkında haberler çıkan Gökçesu Beldesi Belediye Başkanı Atilla Ateş, yazılanların gerçek dışı olduğunu belirtti. Başkan Ateş; “Antalya’ya tatil için gittiğime dair yazılanlar kesinlikle gerçek dışı. Ben Gökçesu’da düzenleyeceğimiz Aşçılar ve Madenciler Festivali için bazı görüşmeler yapmak için geldim. Aşçı dernekleri başkanları ile birlikte görüşmeler yapıyorum. Sadece Antalya’ya değil İzmir’e de gittim. Antalya ve İzmir’e geliş sebebimin bu olduğu da belgelidir” dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2016, 11:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
Turan Yılmaz
Turan Yılmaz - 5 yıl Önce

günlerdir, gökçesu belediye başkanı atilla ateşin makam aracını kullanarak tatile gittiğine dair haberler, ulusal ve yerel basında yazılıp çizildi.belediye başkanının, muhalefet partisine mensup bir partiden olması, bu haberin gündemde daha çok kalmasını sağladı.belediye başkanının eğer, gerçekten resmi araçla tatile gittiği doğru ise, bu davranışı başkanın kendi partisine mensup seçmenlerin ve diğer partilere oy veren hiçbir seçmen ve vatandaşımızın onaylayacağını sanmıyorum.aynı davranışı, aynı ilde iktidar partisine mensup bir belediye başkanı yıllardır yapar, her nedense onu hiç kimse görmez, gündeme getirmez ve eleştirmez.çünkü; bu ülkede, güçlü olanlar, hep haklı oluyor.ama, hiç kimse yüce divan” da da işlerin böyle yolunda gideceğini ve kitabına uydurulacağını sanmasın!

Turan Yılmaz
Turan Yılmaz - 5 yıl Önce

i̇lk yorumu yaptık.i̇nşallah! yayınlanır...

SIRADAKİ HABER

banner124