TDP’den Gazetemize anlamlı ziyaret

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Şube Müdürü Hakan Korkusuz, Şube Müdür Yardımcısı Türkan Yılmaz ve şube çalışanları, “Çalışan Gazeteciler Günü” nedeniyle Bolu Olay Gazetesi’ne anmalı bir ziyarette bulunarak, çalışan gazetecilerin gününü kutladılar.

 TDP’den Gazetemize anlamlı ziyaret

Haber: Kasım ŞAHİN

Bu güne yaptıkları harika projelerle ve Bolulu vatandaşları özellikle hırsızlık konusunda uyarıcı bilgilerle uyarın, giydikleri mavi-lacivert üniformalarıyla dikkat çeken, Bolu halkının kendilerine “Mavi Melekler” ismi verilen Toplum Destekli Şube Müdürlüğünün başarılı polisleri, “Çalışan Gazeteciler Günü” nedeniyle ziyarette bulundular.

Şube Müdürü Hakan Korkusuz, Şube Müdür Yardımcısı Türkan Yılmaz ve şubenin deneyimli, başarılı ekipleri Yazı İşleri Müdürü Kasım Şahin, Görsel Yönetmen Faruk Çidem, Spor muhabiri Hamza Türdü ile Semih Baykal’ı ziyaret ederek, günlerini kutladılar. Şube çalışanları ile Gazete çalışanları uzun uzun sohbet ederek karşılıklı bilgi alışverişinde bulundular. Bolu Olay Gazetesi olarak Toplum Destekli Şube Müdürlü, Müdür Yardımcısı ve personeline gösterdikleri nazik davranıştan dolayı teşekkür ederiz. 

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2015, 19:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
İbrahim KARAGÖZ
İbrahim KARAGÖZ - 6 yıl Önce

toplum destekli polislik şube müdürlüğü çalışanları her zaman olduğu gibi farklarını ortaya koyarak nazik bir ziyarette bulunmuşlar.

SIRADAKİ HABER

banner128