Teknogirişim’e kayıtsız kalmayın

Teknogirişim Sermayesi Destek Programı Bilgilendirme toplantısı İzzet Baysal Kültür Merkezi Mavi Salon’da gerçekleştirildi.  Abant İzzet Baysal Üniversitesi ile Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın...

Teknogirişim’e kayıtsız kalmayın

Teknogirişim Sermayesi Destek Programı Bilgilendirme toplantısı İzzet Baysal Kültür Merkezi Mavi Salon’da gerçekleştirildi.

 Abant İzzet Baysal Üniversitesi ile Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın ortaklaşa düzenledikleri Teknogirişim Sermayesi Destek Programı Bilgilendirme toplantısı Sanayi ve Teknoloji Uzman Yardımcıları Türker Fidan ve Emrah Koraman’ın katılımıyla gerçekleştirildi. Türker Fidan ve Emrah Koraman Teknogirişim Sermayesi Destek Programı hakkında öğrencilere bilgi verirken, öğrencilerin bu konuya ilgi göstermeleri ve bu alanda proje üretmelerini istedi. Üniversitelerin ülkenin teknolojik altyapılarının değişmez bir parçası olduğunu hatırlatan uzmanlar, üretilecek projelere verilen destekleri öğrencilere ve akademisyenlere aktardı. Programın sonunda Abant İzzet Baysal Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakülte Dekanı Prof. Dr. Ömer Zorba tarafından Sanayi ve Teknoloji Uzman Yardımcılarına plaket takdim edildi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128