Teknorot İşçisine eğitim verildi

1.Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan Teknorot firması çalışanlarına  Türk Metal Sendikası Bolu şubesi tarafından tarafından  sendika ve sendikal haklar hakkında eğitim verildi. Söz konusu eğitime...

Teknorot İşçisine eğitim verildi

1.Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan Teknorot firması çalışanlarına  Türk Metal Sendikası Bolu şubesi tarafından tarafından  sendika ve sendikal haklar hakkında eğitim verildi. Söz konusu eğitime ayrıca daha önce sendikaya üye oldukları gerekçesi ile işten çıkartılanlarda katıldı.

1.Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan Teknorot firması çalışanlarına  Türk Metal Sendikası Bolu şubesi tarafından eğitim verildi. Eğitim toplantısına Bolu şube başkanı Özgür Elçi, şube sekreteri Hakan Gülen , şube mali sekreteri Vedat Ateş  ve Türk-İş Düzce il temsilcisi Murat Ardıçta katıldı.Türk Metal Sendikasının uzman eğitimcilerinden Bahri Topçu Teknorot çalışanlarına verdiği eğitimde sendikanın ne olduğu ve sendikaya üye olan çalışanların hangi haklardan yararlandığını, sendikaların çalışanları hangi konularda koruduğu hakkında bilgiler verdi. Eğitim sonrası eğitime katılan çalışanlar “ Bizler bu güne kadar sendikanın ne olduğunu gerçekten bilmiyormuşuz. Bize burada verilen eğitimde bir çalışanın sendikaya üye olduktan sonra ne tür haklara sahip olduğu ve her alanda sendikanın çalışanın yanında olduğunu öğrenmiş olduk. Bizlerde burada almış olduğumuz bilgiler ile arkadaşlarımıza sendikalı olmanın ne olduğunu paylaşacağız. Ayrıca çevremizdeki çalışma arkadaşlarımızı sendikalı olmaları yönünde düşüncelerimizi aktaracağız. Bizlere bu imkânı veren değerli büyüklerimize sonsuz teşekkür ederiz.”şeklinde konuştular.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124