Terör saldırılarını lanetliyoruz

Bolu Memur Sen 10 Aralık akşamı İstanbul’da gerçekleşen hain terör saldırısı sonucunda şehit düşenler için anma töreni gerçekleştir. Anma töreni yapılan basın açıklaması ve gıyabi namazının ardından son buldu.

Terör saldırılarını lanetliyoruz

Haber: Erdal TANRIVERDİ

Memur – Sen 10 Aralık akşamı İstanbul Maçka Parkı ve Beşiktaş’ta gerçekleşen hain saldırı sonucu şehit düşenler için Memur Sen tarafından anma töreni gerçekleştirildi. Anma töreninde Bolu Memur Sen İl Temsilcisi Ahmet Koçak yaptığı açıklamada “ Kandan ve kaostan beslenen terör örgütlerinin ve onları kullanan güç odaklarının bu saldırısı umutsuz, sonsuz bir sıkışma içinde olduklarını açık bir şekilde göstermektedir. Yaratılmak istenen güvensizlik ve umutsuzluk ortamıyla huzur ve istikrar bozulmak istenmekte sosyal ve ekonomik düzen sabote edilmeye çalışılmaktadır. Kardeşlik duygularıyla güçlenen bir millet olarak aramızda yılgınlık, nefret, güvensizlik oluşturarak her alanda yaptığımız hamleleri önlemenin yanında, terör saldırılarını taktik olarak kullanan küresel haçlı – Siyonist ittifakının asıl amacı milli varlığımızı tarihten silmektir. Batı yine üç maymunu oynuyor. Açık bir dille İstanbul’daki terör saldırısını kınamayan ve PKK’ya terör örgütü diyemeyenleri de buradan lanetliyoruz” dedi.           

Birlik ve beraberliğe değinen Ahmet Koçak “ Her zaman olduğu gibi, kardeşlik kararlılığımızla ortaya koyduğumuz milli duruşumuz, teröre vereceğimiz en önemli karşılık olacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle bütün terör saldırısını lanetliyor, şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar, emniyet teşkilatımıza ve milletimize başsağlığı diliyoruz” ifadelerini kullanarak açıklamasını sonlandırdı. Şehitleri anma töreni kılınan gıyabi namazı ve dualarla son buldu.

 

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2016, 17:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128