Teröre karşı topyekun mücadele edeceğiz

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanlığına atanan Adem Evcil, ilk ziyareti Rektör Hayri Coşkun yönetiminde illegal yapılanmanın karargahı haline gelen Abant İzzet Baysal Üniversitesi' (AİBÜ) ne gerçekleştirdi. Evcil, “Teröre karşı topyekun mücadele edeceğiz” dedi.

Teröre karşı topyekun mücadele edeceğiz

Haber: Kasım ŞAHİN

AİBÜ’de eğitim gören vatanperver ülkücü gençleri ziyaret ederek, sıkıntılarını dinleyen Evcil, ilimize okumak ve vatanına hayırlı evlat olmak için gelen gençlerin her zaman yanında olacaklarını belirtti.

 Evcil yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Son günlerde ilimizin adı sık sık terör olayları ile anılmaktadır. Merhum İzzet Babamızın bizlere emaneti olan AİBÜ adının öğrenci kılıklı örgüt sempatizanları ile anılması bizleri rahatsız etmektedir. Üniversite yönetimi kamuoyunda defalarca kez ismi zikredilen topluluklar ile ilgili gereğini yapmakta bir an bile düşünmemelidir. Gelecek gençler üzerine inşa olacaktır. Teröre karşı siyasi parti ayırt etmeksizin omuz omuza mücadele etmeliyiz. İlimize ve üniversitemize sahip çıkmazsak ,teröre karşı topyekun mücadele etmezsek gerçekleşebilecek her olayın vebali üzerimizedir. Bu bağlamda üniversitemizde okuyan milliyetçi-ülkücü kardeşlerimizi ziyaret ederek istişarelerde bulunduk. Üniversitede okuyan hiç bir ülkücü kardeşim yalnız değildir. MHP İl Başkanlığı olarak her daim kardeşlerimizin yanında ve destekçisi olacağız.

 

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2016, 18:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
mustafa
mustafa - 5 yıl Önce

yıllardır aibü'de terör örgütü sempatizankarı var bunuda herkes biliyor. onlarla mücadele etmek için illaki il başkanımı olmanız gerekiyordu adem reis...
mevzu vatan değilde koltukmuydu demeden geçemiyorum.

YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR.
YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR. - 5 yıl Önce

sen de yeni̇ haber okumaya başlamişsin heralde daha öncesi̇nde veri̇len mücadeleden haberi̇n bi̇le yok geçmi̇şte yapilan gerek fi̇kri̇ gerek fi̇zi̇ki̇ mücadeleni̇n de onlarca haberi̇ gerek haber si̇teleri̇nde gerekse sosyal medyada mevcuttur. en azindan bi̇r i̇ki̇ haber oku da öyle buralarda yorum yaz yok i̇lla red ve muhalefet tavrinda israrci olacağim di̇yorsan da mümkünse bunu i̇nsanlarin yüzüne karşi di̇le geti̇r.

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124