‘Teröre teslim olmayacağız’

Ak parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun önceki gün Ankara da, dünde Diyarbakır’da meydana gelen terör saldırılarına ser tepki gösterdi. Erçoşkun; “Ankara’da ve Diyarbakır’da meydana gelen saldırılar, terörün hain ve kalleş yüzünü bir kez daha gözler önüne serdi. Teröre teslim olmayacağız. Kanlı saldırıların hesabı muhakkak sorulacaktır" dedi.

‘Teröre teslim olmayacağız’

 Milletvekili Ercoşkun, 28 kişinin hayatını kaybettiği ve 61 kişinin yaralandığı Başkent'teki saldırı ile 6 askerin şehit olduğu Diyarbakır Lice’deki kanlı saldırı sonrası açıklamada bulundu. Ercoşkun, "Terör hain ve kalleş yüzünü bu kez Ankara'da ve Diyarbakır’da gösterdi. Masum insanlara ve askerlerimize alçakça saldırıldı. Saldırıları lanetliyoruz. Masum insanlarımızın ve askerlerimizin ölümü bizlere acı veriyor. Yapılan saldırı karşısında terörle mücadele kararlılığımız daha da artmaktadır. Ülkemizin teröre teslim almasına asla müsaade etmeyeceğiz. Gün, bir ve beraber olma günüdür" dedi.

ERCOŞKUN'DAN BAŞSAĞLIĞI

Kanlı saldırıların faillerinin er ya da geç bulunacağını ve faillerden hesap sorulacağını belirten Ercoşkun, "Milletimizi yasa boğan terör saldırılarında şehit olan askerlerimize ve masum sivil vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet; ailelerine, yakınlarına ve milletimize başsağlığı sabır dilerim" diye konuştu. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2016, 17:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner124