Terörü ve terör destekçilerini kınıyoruz

Memur-Sen Bolu İl Temsilcisi Ahmet Koçak önceki gün Ankara’da Türk Silahlı Kuvvetleri personelini taşıyan araçlara yönelik düzenlenen terör saldırısını kınadı. Koçak; “Terörü Ve Terör Destekçilerini Kınıyoruz” dedi.

Terörü ve terör destekçilerini kınıyoruz

Haber: Semih BAYKAL

Koçak yazılı olarak yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi; “ Terör karanlık ve kanlı yüzünü bu kez Ankara'da gösterdi. Ankara’da askeri servis konvoyuna yönelik yapılan alçak terör saldırısında çok sayıda şehidimiz var, onlarcası da yaralandı. Türkiye'mizin birliğine, huzuruna ve bütünlüğüne karşı yapılan terör saldırılarını kınıyor ve lanetliyoruz. Bu saldırılarda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı, yaralılara da acil şifalar diliyoruz. Ülkemize, milletimize, güvenlik görevlilerimize ve geleceğimize yönelen bu canice saldırıları lanetliyor, terörü, teröre destek verenleri, terörün arkasındaki iç ve dış güçleri nefretle kınıyoruz. Bu alçak terör örgütlerine karşı bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da birlikte mücadele vermeye devam edeceğimizin bilinmesini istiyoruz” diye söyledi.

“TÜRKİYE'DE KAOS VE HUZURSUZLUK ORTAMI OLUŞTURMAKTIR”

Teröristlerin bu saldırıdaki amacının, ülkeyi kaos ve huzursuzluk ortamı oluşturmak olduğunu ifade eden Koçak; “ Teröristlerin bu insanlık dışı saldırıdaki amacı, Türkiye'de kaos ve huzursuzluk ortamı oluşturmaktır. Ülkemizin ekonomik, toplumsal, sosyal, kültürel ve siyasal yapısını sarsmak için yapılmış olan hain saldırıyı lanetliyor, Türkiye'nin, vatandaşlarını savunma görevini ve insanlık ailesine karşı sorumluluğunu yerine getirerek ortaya koyduğu teröre karşı kararlı mücadeleyi destekliyoruz. Milletimiz, kendi varlığına yönelen her tehdidi, birliği ve beraberliğini kalkan yaparak bertaraf etmeyi bilmiştir, bugün de üzerine düşeni yapacaktır. Hiçbir milliyet ve köken ayırt etmeyen terör eylemlerine verilecek en güzel yanıt, milletimizin tek yürek olmasıdır. Büyük Memur-Sen ailesi olarak bir kez daha milletimizi sağduyuya davet ediyoruz. Milletimize düşen görev sağduyulu olmak, terör örgütlerinin ve arkasındaki karanlık odakların tuzağına düşmemektir. Terör, kan ve şiddetten beslenen bir insanlık suçudur. Büyük Memur-Sen ailesi olarak terörü hangi adresten gelirse gelsin, reddediyor ve kınıyoruz” diye ifade etti. 

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2016, 18:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124