“Teşkilatımızın Performansından Memnunum”

Ekonomi Bakan Yardımcısı Fatih Metin programının son durağı olarak AK Parti Bolu İl Başkanlığını ziyaret etti. Bakan Yardımcısı Metin açıklamasında “İl Teşkilatımızın performansı mükemmel seviyede” ifadelerini kullandı.

“Teşkilatımızın Performansından Memnunum”

Haber: Aysun BEYKOZ

Ekonomi Bakan Yardımcısı Fatih Metin,Bolulu işadamlarına Ekonomi Bakanlığı'nın verdiği destekleri aktarmak üzere bürokratlarıyla birlikte AK Parti Bolu İl Başkanlığını ziyaret etti. İl Başkanı Nurettin Doğanay'ın daveti üzerine haftalık olağan İl Yönetim Kurulu toplantısına katılan Metin, yapmış olduğu açıklamalarında Bolu İl Başkanlığı'nın performansından övgü dolu sözlerle bahsetti. Ekonomi Bakan Yardımcısı Fatih Metin'in ziyaretiyle ilgili olarak İl Yönetim Kurulu toplantısında açıklama yapan İl Başkanı Nurettin Doğanay, siyasete ilk başladığı kişinin Bakan Yardımcısı Metin olduğunu belirtti. Fatih Metin'in gerek Milletvekilliği gerekse Bakan Yardımcılıkları görevinde Bolu'ya önemli hizmetler getirilmesinde büyük pay sahibi olduğuna dikkat çeken Doğanay; “Kendisi İl Başkanlığından başlayarak, Milletvekilliğinde, önceki dönem Gümrük Bakan Yardımcılığı görevinde ve şimdide Ekonomi Bakan Yardımcısı olarak Bolumuzu ziyadesiyle temsil ediyor ve etmeye de devam ediyor. Bolu'muzda hepimizin bildiği gibi eskiden bir Gümrük Müdürlüğü yoktu. Gümrük Bakan Yardımcılığı döneminde Bolumuza Gümrük Müdürlüğünü kazandırdı. Kendisine bunun için bir kere daha Bolu Halkı ve Bolulu işadamları adına teşekkür etmek istiyorum. Bugün ki ziyaretinin amacı da; Ekonomi Bakanlığı üzerinden Bolu ne kazanabilir, Bolu'ya nasıl yatırımlar getirebiliriz, işadamlarımıza ne tür destekler verilebiliri görüşmek için geldi. Hem bugün Bolu için düzenlemiş olduğunuz bilgilendirme toplantısı hem de İl Yönetim Kurulu toplantımıza yapmış olduğunuz ziyaret için şahsım ve İl Yönetim kurulu arkadaşlarım adına bir kere daha teşekkür etmek istiyorum. Rabbim sizlere güç kuvvet versin.” Dedi. Ayrıca 15 Temmuz sürecinde yaşanan olaylara da değinen Doğanay “ Zor bir süreçten geçiyoruz. 15 Temmuz sürecini birlikte yaşadık. Allah bizleri utandırmasın. Öncelikle milletimizin sayesinde bu ihanete dur dedik. Burada da özellikle söylemek istiyorum ki İl Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarımın hepsinden Allah razı olsun. O gece mesajı attıktan 5 dakika sonra, bütün Yönetim kurulu Üyesi arkadaşlarım, bir dakika bile tereddüt etmeden hepsi Partimize geldiler. O ilk dakikadan, 27 gün boyunca da davamıza sahip çıkmak için görevlerini layıkıyla yerine getirdiler. AK Parti davası, millet adına önemli bir davadır. Bu milletin AK Parti'ye, AK Parti'nin de bu millete ihtiyacı var" dedi.

AK Parti'de her kademe görev alması nedeniyle teşkilatçılığa verdiği öneme dikkat çekerek sözlerine başlayan Ekonomi Bakan Yardımcısı Fatih Metin, AK Parti Bolu İl Başkanlığı Yönetim Kurulu toplantısına katılmaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti. İl Yönetim Kurulunun çok başarılı çalışmalara imza attığını da belirten Metin; "Burada bulunmak benim için ayrı bir önem, ayrı bir zevk. Çünkü şu an burada bulunan İl Yönetim Kurulu arkadaşlarımızın hepsiyle ayrı bir geçmişimiz, ayrı bir hikayemiz var. 15 yıldır bu çatı altında beraber çalıştık ve hepiniz yol arkadaşımsınız. Siyasette belirli makamlara geldikçe teşkilatın önemini anlıyorsunuz. Fatih Metin bugün Bakan Yardımcısı olarak görevdeyse, siz değerli teşkilat mensubu arkadaşlarımın bugüne kadarki her aşamadaki destekleri tartışılmaz. Hepinizden Allah razı olsun. O yüzden benim için teşkilat bir tarafadır her şey başka bir tarafadır. Teşkilatımızın verdiği her görev başımızın tacıdır. Uzun zaman sonra bugün sizlerle burada birlikte olmak beni çok mutlu etti. Ankara'dan buraya baktığımda; İl Teşkilatımızın performansı mükemmel seviyede. Bütün her şey zamanında ve sistematik bir şekilde yapılıyor. Sonuç da alınıyor. Başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum. Bu noktada bana ne düşüyorsa her zaman emrinizdeyim" diye konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2016, 16:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner124