Ticaret ve Sanayi Odalarından Ercoşkun’a ortak ziyaret “Biz sizlerin hizmetkarıyız”

Bolu ve Gerede TSO Yönetim Kurulu Üyeleri, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne topyekun çıkartma gerçekleştirerek, AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun’u ziyaret etti. İş çevrelerinin sergiledikleri birliktelik karşısında Ercoşkun, “Sizlerle birlikte Bolu için çalışmaktan gurur duyuyorum. Biz sizlerin hizmetkarıyız” dedi.

Ticaret ve Sanayi Odalarından Ercoşkun’a ortak ziyaret  “Biz sizlerin hizmetkarıyız”

Türker Ateş başkanlığındaki Bolu ve Ersin Kafka başkanlığındaki Gerede TSO Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun’u Meclis’te ziyaret etti. Ziyarette Ercoşkun’a yeni yasama dönemi için başarı dileklerini aktaran ekonomi çevreleri, Bolu’yu yakından ilgilendiren konularda Ercoşkun’la istişare gerçekleştirdi.

 “BOLU MİLLETVEKİLİ OLARAK GURUR DUYDUM”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Ercoşkun, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş ile Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ersin Kafka nezdinde yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. Ercoşkun, ziyarette yaptığı konuşmada, “Bolu ve Gerede Ticaret ve Sanayi Odalarımızın örnek bir birliktelik sergileyerek yaptıkları ziyaretten Bolu Milletvekili olarak gurur duydum. Bolu’nun son dönemde elde ettiği kazanımlarda birlikte hareket etmenin faydalarını hep birlikte gördük. Ortaya konan bu birliktelik gelecek noktasında bizleri memnun ediyor, daha da çok umutlandırıyor” dedi.

 “İSTİŞARE VE BİRLİKTELİK NOKTASINDA KAPIMIZ SONUNA DEK AÇIK”

Ercoşkun, Ticaret ve Sanayi Odalarının ziyarette ortaya koydukları birlikteliğin Bolu’nun geleceğinin inşasında büyük bir misyon üstleneceğini sözlerine ekleyerek, şunları söyledi: “Turizm Gelişme Bölgesi ilanı sonrası Bolu turizminin dizayn ediliş sürecinde ve ulaşım yatırımları noktasında Ticaret ve Sanayi Odalarımızla çalışmaktan çok memnun olacağız. Biz sizlerin hizmetkarıyız. İstişare ve birliktelik noktasında Ticaret ve Sanayi Odalarımıza kapılarımız her zaman açıktır.”

Ercoşkun, samimi diyalogların ardından ziyaretçilere bir kez daha teşekkür ederek sözlerini noktaladı. Ercoşkun ile Ticaret ve Sanayi Odaları Yönetim Kurulu Üyeleri objektiflere poz vererek, ziyareti ölümsüzleştirdi.

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2016, 19:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
çıkar dünyası
çıkar dünyası - 5 yıl Önce

yalakalar sarmıs cevresını.chp gelsın yada mhp bu seferde onların etrafını sararlar.

SIRADAKİ HABER

banner124