Törende kurt köpeği paniği

İstanbul’da özel güvenlik görevlisi olarak çalıştığı sırada devreyi gezerken fabrikanın 5 kurt köpeğinin saldırması sonucu hayatını kaybeden bir görevlinin haberinin ardından dün törenlerin yapıldığı ve öğrencelerin yoğun olduğu belediye meydanına gelen sahip tasmasız bir kurt köpeği büyük panik yarattı.

 Törende kurt köpeği paniği

Haber: Kasım ŞAHİN

Boynunda tasması bulunmayan ve sahipsiz bir şekilde tören alınana giren bir kurt köpeği özellikle öğrenciler tarafından büyük bir korkuya neden oldu. Başı boş bir şekilde sağa sola koşturan kurt köpeğine belediyenin temizlik görevlisi elindeki süpürgeyle müdahale etmeye çalışması ise tam bir fiyaskoydu. Temizlik işçisinin süpürgesini kurt köpeğine sallaması sonucu panikleyen sahipsiz köpek bir anda öğrencilerin üzerine doğru koşmaya başlayınca özellikle minik öğrenciler korkuya kapılıp bağırmaya başladılar.

Yaklaşık yarım saat boyunca tören alanında dolaşan tasmasız sahipsiz kurt köpeği protokolün yer alacağı alanın ön kısmına da tuvaletini yapmaktan da geri kalmadı. Kurt köpeği alanın daha da kalabalıklaşmasının ardından gözden kayboldu.

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2014, 19:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128