Torunu Selma Argon, Mehmet Akif’i anlattı

Bolu 100. Yıl Ortaokulu tarafından Mehmet Akif Ersoy ile ilgili bir söyleşi düzenlendi. Söyleşiye konuşmacı olarak katılan, Mehmet Akif Ersoy’un yaşayan torunlarından Selma Argon, Ersoy’un hayatını ve bilinmeyen yönlerini dinleyicilerle paylaştı.

 Torunu Selma Argon, Mehmet Akif’i anlattı

Haber Merkezi

 

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu 100. Yıl Ortaokulu tarafından düzenlenen Mehmet Akif Ersoy konulu söyleşiye katıldı. Mehmet Akif Ersoy’un yaşayan torunlarından Selma Argon’un konuşmacı olarak katıldığı söyleşide, Selma Argon Mehmet Akif Ersoy’un hayatını ve bilinmeyen yönlerini anlattı. Zaman zaman duygu dolu anların yaşandığı söyleşinin sonunda Selma Argon izleyenler tarafından büyük alkış aldı.

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’da söyleşi sonunda Selma Argon’u tebrik ederek; “Mehmet Akif Ersoy gibi bu ülkenin yetiştirdiği ender insanlardan birisini yeniden bilinmeyen yönleri ile torunundan dinlemek bizlere gerçekten sevindirdi. Bu sebeple hem çocuklarımızı hem okul yöneticilerimizi kırmayarak buraya kadar gelip bu söyleşiyi gerçekleştirdiğiniz için size teşekkür ederim” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2014, 18:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124