Tozlu Yollar bitti

Stil Medya'nın 2 yıllık hazırlık sonrası hayata geçirdiği atv'nin "Tozlu Yollar" dizisi yayından kaldırıldı. Dizinin bazı bölümleri Bolu’da çekilmişti.   Pazar günleri ekrana gelen Burcu...

Tozlu Yollar bitti

Stil Medya'nın 2 yıllık hazırlık sonrası hayata geçirdiği atv'nin "Tozlu Yollar" dizisi yayından kaldırıldı. Dizinin bazı bölümleri Bolu’da çekilmişti.

 

Pazar günleri ekrana gelen Burcu Kara, Nihat Altınkaya, Pamir Pekin gibi genç kuşağın ünlü isimleriyle Yücel Erten ve Selda Alkor gibi usta isimleri buluşturan dizi seyirciden beklediği ilgiyi görmedi. 5. bölümü geçen pazar yayınlanan dizinin yapımcısı Ahmet Bayram, 1967 yılıyla başlayan dizi için 3,5 milyon TL harcadığını açıklamış, "Bu iş tutmazsa yapımcılığı bırakırım" diyerek de iddialı bir açıklama yapmıştı. Yapımcılığını Stil Medya'nın üstlendiği, Özer Kızıltan'ın yönettiği, müzikleri ise Kıraç'a ait olan dizi; 1967 Türkiye'sinde yaşanan bir aşk öyküsünü anlatıyordu. Uşak,Bolu, Balıkesir-Ayvalık, Tekirdağ, Edirne ve İstanbul'da çekilen 'Tozlu Yollar' için dönemin tüm dokusunu yansıtan bir set kuruldu. Dizinin ilk bölümü ise 4 milyon liraya mal olmuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124