Trafik kontrollü sağlanıyor

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, TEM Otoyolu'nun Bolu Doğu ile Yeniçağa kavşakları arası 17-20. kilometrelerinde üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları başladı.

Trafik kontrollü sağlanıyor

Haber; Gönül Olutürk

Karayollarının yapım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor. Anadolu Otoyolu'nun Bolu doğu-Yeniçağa kavşakları 17-20. kilometrelerinde üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle İstanbul-Ankara istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşıma diğer istikametten (Ankara-İstanbul) iki yönlü ve kontrollü izin veriliyor. TEM’de çalışma yapılan diğer bir yol bölümü ise Bolu Dağı Kaynaşlı çıkışı. Anadolu Otoyolu'nun Kaynaşlı kavşağı-1.Bölge (İstanbul) Müdürlüğü sınırı 4-9. kilometrelerinde üst yapı yenileme çalışmaları nedeniyle Ankara-İstanbul istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım diğer istikametten (İstanbul-Ankara) iki yönlü ve kontrollü gerçekleştiriliyor. Sürücülerin diğer bir dikkat etmesi gereken güzergahta Adapazarı.

Otoyolun Ankara-İstanbul yönü 07.00-17.30 saatlerinde trafiğe kapatılarak, ulaşım Adapazarı kavşağından D-100 yoluna yönlendirilecek ve İzmit doğu gişelerinden tekrar otoyola katılım gerçekleştirilecek.

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2017, 10:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128