banner120

Trafik ve zabıta göz açtırmıyor

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri ile Bolu Belediyesi Trafik Zabıtası ortaklaşa uygulama başlattı. Ekipler ana arterlerde trafik kurallarına uymayan ve hatalı park yapan sürücülere ceza yazmaya başladı.

Trafik ve zabıta göz açtırmıyor

Haber: Kasım ŞAHİN

Şehir içi trafik akışını sağlamak ve hatalı park yapan araçlara yönelik uygulama başlatan Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri ile Bolu Belediyesi Trafik Zabıtaları birlikte görev yapmaya başladı. Şehrimizin ana arterleri olan Cumhuriyet Caddesi, İsmetpaşa Caddesi, Fevzipaşa Caddesi, Konuralp Caddesi, Atatürk Bulvarı üzerinde çalışma yapan ekipler kurallara uymayan sürücülerin araçlarını önce fotoğraflayıp daha sonra da plakalarına 92’şer TL para ceza kesmeye başladı.

Çift sıra park yapan, engeli parklarına park eden, kaldırım üzerlerine park yapan ve durmak yasaktır trafik tabelasına rağmen araçlarını buralara çeken sürücüler bundan böyle ceza yemekten kurtulamayacaklar. Trafik ekipleri ile Zabıta Trafik ekipleri hafta başından buyana birlikte çalışarak şehir içersindeki trafik akışını da sağlayacaklar.  

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2016, 17:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124