TSO’da 3., 6. ve 11. meslek komiteleri toplandı

Ticaret ve Sanayi Odası’nın yeni dönem meslek komiteleri toplantılarına 3, 6 ve 11. meslek komiteleri ile devam edildi.

TSO’da 3., 6. ve 11. meslek komiteleri toplandı
Haber: BMA

Ticaret ve Sanayi Odası’nın 15 meslek grubunda 1 Nisan’da gerçekleştirilen Meslek Komitesi ve Meclis üyeleri seçimleri sonucu işbaşı yapan meslek komitelerinde yapılan toplantılara, 3, 6 ve 11. meslek komiteleri ile devam edildi.

Bilgisayar, kırtasiye, basın-yayın hizmetleri vb. sektörlerde faaliyet gösteren üyelerin bulunduğu 3. meslek grubuna ait meslek komitesinin toplantısı, komite üyeleri Atila Çelikpençe, Kayhan Perçin, İdris Ozan Albayrak ve Kemal Sert’in katılımıyla yapıldı. Toplantıda komite üyeleri arasında yapılan seçim sonucunda komite başkanlığına İdris Ozan Albayrak, yardımcılığı görevine ise Turgay Şahinoğlu seçildi.

Eğitim, sağlık, sosyal hizmetler vb. hizmet sektörü firmalarının bulunduğu 6. meslek komitesi, komite üyeleri Lebibe Özçağlar, Erhan Özdemir, Ayşe Nuray Namdar, Alper Çalışan ve İlhami Ertem’in katılımıyla toplandı. Yapılan seçimde Komite başkanlığı görevine Ayşe Nuray Namdar, yardımcılığına ise Alper Çalışan seçildi.

Otomotiv yedek parça, akaryakıt vb. sektörlerde faaliyet gösteren firmaların bulunduğu 11. meslek komitesinin toplantısı ise Komite üyeleri Engin Ergin, Mehmet Tamer Çizmecioğlu, Hüseyin Yüksel ve Metin Ülkü’nün katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantıda yapılan seçimde Komite Başkanlığına Mehmet Tamer Çizmecioğlu, yardımcılığına ise Hüseyin Yüksel seçildi.

Toplantılarda ayrıca sektörlerdeki genel durum, sorun ve talepler hakkında komite üyeleri arasında bilgi ve görüş alışverişinde bulunuldu.
Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2018, 11:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER