TSO’dan CHP’ye ziyaret

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığına ikinci kez seçilen Türker Ateş, Meclis Başkanı Halit Ergül, meclis divanı ve yönetim kurulu üyeleri Cumhuriyet Halk Partisini ziyaret etti.

TSO’dan CHP’ye ziyaret
HABERİN GALERİSİ
TSO ziyaret

TSO ziyaret

Haber: BMA

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığına ikinci kez seçilen Türker Ateş, Meclis Başkanı Halit Ergül, meclis divanı ve yönetim kurulu üyeleri kamu kurum, kuruluş ve parti ziyaretlerine devam ediyor. TSO, bu kapsamında Cumhuriyet Halk Partisi Bolu İl Başkanlığına bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette ilk olarak konuşan Cumhuriyet Halk Partisi Bolu İl Başkanı Kazım Karsu şunları söyledi; “Bolu her şeye ve sizlere layık. İnşallah daha güzel günlere doğru yol alırız. Ticaret toplumun hayat damarlarından bir tanesidir. Zaten Yüce Mustafa Kemal Atatürk’te Ticaret toplumun aynasıdır. Ticaret toplumun ata damarlarından bir tanesidir demiştir. Sizlerde o damarlarda çalışıyorsunuz. Artık gençler bizi aşacak, çok ileriye doğru koşacaklar. Umudumuz odur. Hepinizi selamlıyorum ve hoş geldiniz diyorum” dedi.

“BİZ İŞ DÜNYASININ İŞİ AŞ VE TİCARETTİR”

Karsu’dan sonra konuşan TSO Başkanı Türker Ateş ise şunları ifade etti; “Dünyada ve Türkiye’de ticaret dinamik halde ve devamlı değişiyor. Bolu’da da bu şekilde devam etmekte. Dolayısıyla ticarete yön veren ilimizde en önemli çatı grup Bolu Ticaret ve Sanayi Odasıdır. Tabi dünyada ve ülkede ticaret devam ederken rekabetler oluşuyor. Dolayısıyla ülkelerin, illerin rekabeti çok önemlidir. Ama burada da illerin rekabetinde birlikte hareket etmek, ilin kesitini alabilmek, aynı düşünceler, konular üzerine focuslanabilmek, kamuoyun oluşturabilmek veya bu masada oturan siyasi iradeler, STK’larla birlikte mümkün olacak. Bizler her fikre, görüşe açık insanlarız. Biz iş dünyasının işi aş ve ticarettir. Bizim beklentilerimiz, sorunlarımız siyasi iradeyle ortak bir kamuoyu oluşturarak çözüm noktası oluşturabilmek. Sizlerin bizlere göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı çok mutlu oldum.”

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2018, 17:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER