TSO’DAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ CENGİZ’E ZİYARET

Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz’i ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

TSO’DAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ CENGİZ’E ZİYARET
Haber: Aysun BEYKOZ

Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş, Başkan Yardımcısı Mustafa Özkoparan ve Yönetim Kurulu Üyesi Melih Yaman’ın katılımıyla gerçekleştirilen ziyarette İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz’e atanmış olduğu görevinde başarı dilekleri iletildi. Bolu’nun sağlıklı ve istikrarlı sosyo-ekonomik gelişim seyrinin en önemli bileşenlerinden birisinin eğitim olduğunu ifade eden Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş, eğitimin iş dünyası açısından önemine değindi. Özel sektörün gelişimi için, nitelikli insan kaynağı ve işgücü arzının hayati öneme sahip olduğunu kaydeden Ateş, bu hususta reel sektörün ihtiyaç duyduğu insan kaynağının oluşturulabilmesi için Milli Eğitim Bakanlığı ve Ekonomi Bakanlığı’nın mutlak surette birbirine entegre çalışmalar ile koordinasyon içinde hareket etmesinin yararını vurguladı. Ateş, Oda olarak, özellikle mesleki eğitimin etkinleştirilmesi hususunda, özel sektör kanadını temsilen yapılacak her çalışmada aktif olarak yer almaya hazır olduklarını dile getirdi.
TSO Başkanı Ateş ve Yönetim Kurulu’na ziyaretlerinden ve başarı temennilerinden dolayı teşekkür eden İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, teşkilat olarak İlimizdeki eğitim ve başarı grafiğini daha yukarılara taşıyabilmek hedefiyle çalıştıklarını belirterek, bu süreçte paydaş kurum ve kuruluşlar ile işbirliği içinde faydalı uğraşlar ve hizmetler sunabilmeyi amaçladıklarını ifade etti. Ziyarette ayrıca iki kuruluşun gündemindeki hususlar hakkında bilgi ve görüş alışverişinde bulunuldu. 

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2016, 10:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128