TSO’dan üyelerine kataloglu tanıtım desteği

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası tarafından, ilki MARKA mali desteğiyle hazırlatılan Bolu İhraç Ürünler Kataloğu’nun genişletilmiş baskısı ve iki dil seçeneğiyle yararlanıcıların hizmetine sunuldu.

TSO’dan üyelerine kataloglu tanıtım desteği
Bolu genelinde faaliyet gösteren TSO üyesi kuruluşların, ihraç niteliği ve özelliği bulunan ürünlerinin yurt içi ve yurtdışında tanıtımına, firmaların pazar geliştirme çalışmalarına katkıda bulunmak amacıyla Bolu Ticaret ve Sanayi Odası tarafından hazırlatılan İhraç Ürün Kataloğu, kuşe kağıda kaliteli baskısı ile Türkçe ve İngilizce dil seçenekleriyle ayrı ayrı yayınlandı. İlki geçtiğimiz yıl TSO tarafından MARKA destekli olarak yürütülen “Bolu’nun Üretici KOBİ’leri Dışa Açılıyor” isimli proje kapsamında hazırlatılan ihraç ürünler kataloğu, genişletilmiş ikinci baskısıyla yararlanıcıların kullanımına sunuldu.
TSO Başkanı Türker Ateş’in, takdiminde “İhracat hedefine ulaşılabilmesi için, dış ticaret yapan mevcut işletmelerimizin Pazar ağlarının genişletmelerinin yanında, henüz dış ticaret yapmayan firmaların da, ürün niteliği, pazar-süreç bilgisi ve pazarlama kabiliyeti yönünden potansiyel birer ihracatçı durumuna gelebilmeleri önem taşımaktadır” ifadelerine yer verdiği ihraç ürün kataloğunda, Bolu’da faaliyet gösteren reel sektör firmalarının ürünleri ve ürünlere ilişkin açıklayıcı bilgiler ile üretici kuruluşa ait bilgiler yer alıyor.
TSO web sitesinde tam zamanlı olarak yayınlanan ihraç ürünler kataloğu, bunun yanı sıra yurt içinde ve yurtdışında gerçekleştirilen her türlü gezi, fuar katılımı, ziyaret gibi bir dizi etkinlik ve temas dolayısıyla yaygın biçimde ilgililere ve muhataplara ulaştırılmaya devam ediyor. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2016, 17:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128