Tuğçe’ye trafikçilerden sürpriz doğum günü…

Bolu İzzet Baysal 50. Yıl Ortaokulu 5/C sınıfı öğrencisi Tuğçe Çakırca, Türkçe öğretmeni Mehmet Gedik tarafından verilen Trafik Gazetesi’ni çıkartması nedeniyle Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü’nü onare etmesi nedeniyle şube çalışanları da 11 yaşına giren Tuğçe’ye Emir Cafe de sürpriz doğum günü yaptılar.

Tuğçe’ye trafikçilerden sürpriz doğum günü…

Haber: Kasım ŞAHİN

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürü Hakkı Kaynak, Ekipler Amiri Serhat Atalay, şube çalışanları 11 yaşına giren ve renkli trafik gazetesi çıkartan Tuğçe Çakırca’ya güzel bir sürpriz yaparak üzerinde resmi bulunan doğum günü pastasıyla kutlama yaptılar.

Emir Cafe de düzenlenen sürpriz doğum gününe Tuğçe Çakırca’nın okul müdürü Tamer Özkan, annesi Meliha, babası Aydın Çakırca teyzesi Semiha Yılmaz, dayisi Murat Fidan, okul müdür yardımcıları ve öğretmenler katıldılar. 11’inci yaş gününü güzel bir sürprizle kutlayan Tuğçe Çakırca,  Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürü Hakkı Kaynak, ekipler amiri Serhat Atalay şubenin değerli personeline teşekkür ederken, hediyelerini de kabul etti.


Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2015, 23:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128