“Tüm halkımızın Ramazan Ayı mübarek olsun”

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, üç ayların sonuncusu Mübarek Ramazan ayına girmemiz sebebiyle bir mesaj yayınladı. Mesajında Ramazan ayının tüm İslam Coğrafyasına hayırlı olmasını dileyen Yılmaz, “İslam Aleminin Ramazan ayının ruhuna yaraşır halde hareket etmesini de Yüce Rabbimden niyaz ediyorum” dedi.

“Tüm halkımızın Ramazan Ayı mübarek olsun”

Üç ayların en sonuncusu olan Mübarek Ramazan ayına girmemiz nedeniyle bir mesaj yayınlayan ve başta Bolulular olmak üzere tüm İslam Coğrafyasının Ramazan ayını kutlayan Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Müslümanlar için çok önemli bir ay olan Ramazan ayına giriyoruz. Bütün dargınlıkların düzeltildiği, iyiliklerin, güzelliklerin konuşulduğu bir aya giriyoruz. Ramazan ayımızın öncelikle Bolu’ya, ülkemize, İslam Alemine ve insanlığa hayırlı olmasını temenni ediyorum. Ancak yine bu Ramazan ayında da Türkiye’nin etrafındaki ve bilhassa Müslümanlar arasında hadiseler çok üzücü. Öncelikle İslam Aleminin Ramazan ayının ruhuna yaraşır halde hareket etmesini Yüce Rabbimden niyaz ediyorum. Çünkü İslam Coğrafyasında insanlarımız ölüyor, öldürülüyor ve kan akmaya devam ediyor. Ramazan ise bir bereket ve mağfiret ayı ki insanların küskünlüklerinin bile giderildiği bir ay. Ama bu aydan nasibini öncelikle Müslümanların almasını diliyorum. Ülkemizde de yeni bir seçim oldu ve bu seçim sonucunda dün biz 1 sene sonra şunu yaparız, 3 sene sonra ve hatta 5 sene sonra şunu yaparız diye planlama yaparken, seçimlerden sonra vatandaşlarımız bir karar verdi ve artık günü nasıl atlatabiliriz bunu düşünmek durumunda kaldık. Bu seçimlerden de öncelikle bütün siyasi partiler dersini alır ve inşallah önümüzü görecek bir hükümet bir an önce kurulur. Tabi şu da bir gerçek ki koalisyon hükümetlerinin çok sağlıklı yürümediğini bilenlerden birisi olarak eğer koalisyon olacak ise sağlıklı olmasını diliyorum ve sağlıklı bir koalisyon kurulamayacaksa da bir an önce erken seçime gidip bu sıkıntılı dönemin istikrarlı bir döneme vesile olmasını Rabbimden niyaz ediyor ve tüm halkımızın Ramazan ayını kutluyorum” HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2015, 19:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128