Tunalı Cafe’den görkemli açılış!

Tunalı Cafe ve Restaurant’ın resmi açılışı yapıldı. Açılışa Bolu’nun önde gelen birçok ismi katıldı.

Tunalı Cafe’den görkemli açılış!
 Karaçayır Parkı’nda 1 yıldır hizmet veren Tunalı Cafe ve Restaurant yaptığı resmi açılışla göz kamaştırdı. Açılış için İstanbul’dan gelen ‘Sokak Çalgıcıları’ adlı grup büyük sükse yaptı. Açılış töreninde bir konuşma yapan Bolu belediye başkanı Alaaddin Yılmaz  “Bu mekanı Boluluların hizmetine kazandırmanın mutluğu içindeyiz. Atatürk Orman Parkı Yapıldıktan sonra hoş karşılanmıştı. İkinci bir mekan olarak ta burası yapıldı. Çoluk çocuk geldiğiniz de lunapark hemen ortada. Burası çok dolu bir mekan. İnsanlar burayı, gençlerimiz burayı çok sevdiler. Buranın bir cazibesi var. bu da tabi işletmecinin başarısı. Kış, yaz burasını dolu halde tutan işletmecilerimize teşekkür ediyorum. demek ki iyi hizmet verilirse sonuçta iyi oluyor.” Dedi.

 

“Bolu kazansın, hepimiz kazanalım”

 

“Bu tür mekanların çoğalmış olması Bolu halkının sosyal yapısını etkiliyor” diyen Yılmaz; “Şu kadarını söyleyebilirim; dünya da gittiğimiz ülkeler içerisinde saat 10’dan sonra sokakta insan bulmakta zorlanırsınız. Bu mekânlar sayesinde gece 12, 01’de bile insanlarımız dolaşabiliyorsa sosyal yapı içerisinde buralar çok önemli ve Bolu bu konuda dünyanın bir çok kentinden çok daha iyi bir noktada. Bu mekânların düzgün ve ailelerin rahat gelebileceği mekanlar olması için gayret ediyoruz. İşletmecilerde gayret ediyor. Ben bu tür yapıların oluşmasında emeği geçen herkesi kutluyorum. Burası 1 yıldır doluluk oranı artarak devam ediyor. Tabi burası doldukça da diğer mekanlarda burayla yarışmak için yenilikler yapmak zorundalar. Bunların tamamı Bolu’nun menfaati için iyi şeyler. Biz Bolu’nun menfaati için güzel mekânların insanlara layık olduğunu ifade ederek bunların gelişmesini sağlamak için elimizden gelen gayretleri gösteriyoruz. Tabi önemli olan bizim güzel şeyler yapmamız değil sadece. Orayı iyi işleterek insanlara gerçekten kaliteli hizmet vererek hoş görüsünü kazanabilmek. Burayı işleten gençlerimi de, burasının Bolu gençlerinin ve ailelerinin hoşuna gidecek bir mekân haline getirmesini sağlamasından dolayı kutluyorum. Diğer yerlerinde burayı örnek almalarını bekliyoruz. Yarışsınlar. Bolu kazansın, hepimiz kazanalım. Tekrar buranın açılışını kutlarken, Allah muhabbetlerini arttırsın. Huzur içerisinde, helal lokma içerisinde gitmesini Allah nasip etsin diyorum.”şeklinde konuştu.

 

“Hayaldi gerçek oldu”

 

AK Parti  Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun ise yaptığı konuşmada “Bolu’da 9 yıldan beri yerel  yönetimlerdeyiz, iktidardayız. 2004’ten bu yana Bolu Belediyesi Bolu’ya, Bolululara hizmet etme anlamında birçok yapılamayan işi yaptı. Büyük yatırımlar oldu. Bolu’nun yüz yılını belki karşılayacak ve uygulama anlamında da ilklere imza atan pek çok uygulamayı gördük. Vatandaşın içine çıktığınız zaman herhalde bütün vatandaşlar, Atatürk Orman Parkı ile beraber şu anda bu Karaçayır parkını icraat anlamında herhalde en öne koyarlar. Çünkü gerçekten Bolu’ya, Bolululara yakışan çok güzel parklar oluştu ve Bolulu hemşerilerimizin bu parklarda doldurduğunu görmekte bizleri mutlu ediyor. Öncelikle Bolu Belediye Başkanımıza bu hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 

Bayram herkese teşekkür etti

 

 

İşletme sahibi Tarık Bayram ise Bolu’ya böyle bir mekânı kazandırmanın mutluluğu içinde olduklarını söyleyerek böyle bir günde kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkürü borç bildiklerini ifade etti. Yapılan konuşmaların ardından açılış kurdelesi kesilerek katılımcılara ikramlarda bulunuldu.

 

 

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2013, 22:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER