Tünel çilesi bitti

Yaklaşık 1 ay önce karayolları tarafından asfaltlama çalışması nedeniyle kapatılan Kaynaşlı - Bolu Dağı tüneli arası nihayet açıldı. Yolu yeniden açma çalışması yaklaşık 20 dakika sürdü.

Tünel çilesi bitti

HABER: KASIM ŞAHİN

Kaynaşlı -  Bolu Dağı tüneli arasında 23 kilometrelik asfaltlama çalışması sonrası bugün öğleden sonra yol ulaşıma açıldı. Kaynaşlı - Bolu Dağı tüneli arasındaki yolun tekrar ulaşıma açılmasında karayolları ekipleri, 112 sağlık ekipleri ve otoban polisi yoğun çalışma yaptı. Yol trafiğe açılmadan önce karayolları ekipleri ellerinden süpürgelerle saatlerce yol temizleme çalışması yaptılar. Otoban polisi ise asfaltlanan 23 km’lik yol üzerinde karayolları ekipleri ile birlikte test sürüşü yaptılar.

SÜRÜCÜLER KAZA OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜ

Yol yapım çalışması sırasında dubalama çalışması yapılan yolun tekrar normale dönmesi yaklaşık 20 dakika boyunca sürdü. Bu süre içinde trafiğin de kapalı olması araç sürücülerine yolda kaza olduğunu düşündürttü. Araçlarında beklemekten sıkılan sürücüler ve otobüs yolcuları araçlardan inerek polis ekiplerinden ve karayolları ekiplerinden bilgi aldıktan sonra yol açılana kadar beklemeye devam ettiler. 

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2016, 16:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128